Яндекс блокує зображення Путіна за запитом «ху..ло»

«Яндекс» блокував зображення російського диктатора Володимира Путіна за запитом «бункерний дід» і нацистські символи за запитом «Z». 

Про це пише опозиційне видання «Медуза».

«Коли ви шукаєте картинки в «Яндексі», в деяких випадках ваш пошуковий запит автоматично коригується: сервіс вилучає частину зображень з пошукової видачі. Найчастіше виправлення застосовуються для того, щоб прибрати з видачі «Яндекса» порнографічні фото і відео (особливо дитячі). На другому місці за кількістю заведених правил — вилучення зображень президента РФ Володимира Путіна», — йдеться у матеріалі.

Зазначається, що з масштабного витоку коду «Яндекса» з’ясувалося, як влаштована цензура російського пошуковика.

«Яндекс» постарався, щоб на зображення Путіна не можна було натрапити під час пошуку за окремими словами: «п*здабол», «плішивий», «хуйло»/»хуйла»/»хуйли»/»хуило»/»хуила».

А також словосполученням: «бункерний дід», «головний злодій», «гондон всієї русі», «х*й у скафандрі», «хуйло в ополонці».

І цілим реченням: «який вигляд мають педофіли», «коли він здохне», «дивне створіння махає рукою».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018 - 22:14
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом из-за пределов штрафной площадки оформил четвертую подряд победу «Динамо» в чемпионате страны. На сей раз над «Александрией», которая шла после четырех туров первенства на первом ...

Арабский платок шемаг (арафатка) – как носить и завязывать (видео)

17.10.2015
Арабский платок шемаг (арафатка) можно носить ...