Як вибрати кальян? – Поради експертів Дуда!

Вибір кальянів представлений великою різноманітністю агрегатів на будь-який смак. Серед них ви знайдете вироби з різних матеріалів, а також різних типів. Розглянемо кожен вид, що він собою являє і які відмінності між традиційними кальянами і сучасними.

В інтернет-магазині Дуда представлений великий асортимент димних наргиле. Ми пропонуємо тільки кращі кальяни https://duda.com.ua/category/kaljany/ за доступними цінами і готові допомогти у виборі. Наші гуру підкажуть, який варіант гідний вашої уваги.

Анодований алюмінієвий кальян

Можна сказати, що кальяни з анодованого алюмінію — найпопулярніший вид курильних девайсів. На жаль, його популярність суперечить його якості. Даний вид далеко не найоптимальніше рішення.

Кальян з анодованого алюмінію проводиться з деталями, які легко піддаються корозії і ламаються. Цей матеріал дуже легкий.

Єгипетський кальян

Наступний вид, який досить поширений на ринку — єгипетський кальян. Це традиційний варіант, характерною рисою якого є його тонкий і високий стрижень. Єгипетський кальян доступний в декількох варіантах виконання. Зазвичай для його виготовлення використовується нержавіюча сталь, мідь і латунь.

На відміну від сучасного кальяну, єгипетський проводиться вручну. У ньому є видимі місця зварювання. Так що не чекайте, що у вас буде бездоганний і гладкий екземпляр.

Сучасний кальян

Сучасний кальян — це модний варіант. Як і кальяни з анодованого алюмінію, сучасні кальяни виробляються серійно, зазвичай в Китаї. Але в асортименті нашого магазину ви знайдете вироби німецьких, голландських і українських виробників. Ці кальяни відрізняються високою якістю і надійністю.

Цей вид кальяну зазвичай роблять з латуні. Більш того, сучасний кальян може бути дуже важким.

Що враховувати при пошуку кальяну?

Перш за все, потрібно розрізняти два типи кальянів: є кальяни — сувенірні, а є — функціональні. Сувенірні кальяни виглядають дуже красиво, але коштують дешево. В інтернет-магазині DuDa ви знайдете вироби високої якості.


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Енот, пританцовывая, моется под душем (видео)

19.03.2016 - 20:14
Люди в душе обычно поют или орут песни. Это у кого какие таланты. А вот енот, что на видео ниже, взял в привычку танцевать. Есть подозрения, что следующим делом, он ...