Як правильно приймати оксандролон?

Препарат оксандролон входить до числа найвідоміших спортивних анаболічних стероїдів із властивостями каталізатору. Всім бажаючим купити стероїди в Україні варто звернути увагу на наш магазин спортивної фармакології, де в широкому асортименті представленій цей стероїд https://steroidshopua.com/substance/19/ у таблетках, а також безліч інших подібних препаратів.

Характеристика препарату

Історія застосування оксандролону почалася ще у 1964 р. Оксандролон, незважаючи на достатньо невисокі анаболічні властивості, відрізняється значною ефективністю, і через це знайшов використання у багатьох спортивних дисциплінах. Особливо популярний він серед бодібілдерів та плавців. 

Даний стероїд часто використовується серед атлетів та пауерліфтерів з тієї причини, що за його допомогою можна в за досить короткий проміжок часу значно підняти свої силові показники.

Рекомендації щодо курсу

Під час прийому даного препарату необхідно дотримуватися певних правил.

  1. Курс оксандролона триває приблизно вісім тижнів. За цей час препарат надасть максимальний ефект.
  2. Найкраще вживати цей стероїд у комбінації з іншими анаболіками на основі тестостерону. Оксандролон допомагає посилювати анаболічні та андрогенні властивості інших стероїдів курсу.
  3. Прийом оксандролону в якості соло-курсу можна використовувати як свого роду «перехід» до більш сильних анаболічних стероїдів. Завдяки вживанню цього препарату атлет зберігає значний відсоток набраної м’язової маси від попереднього циклу. І при цьому в організмі не зменшується природне виділення тестостерону.

Оксандролон є найслабшим оральним стероїдом, тому він чудово підходить жінкам. Для чоловіків даний анаболік чудово допомагає у тренувальний період напередодні змагань або просто для окресленням м’язових контурів. Цей стероїд сприяє збереженню набраної маси м’язів і запобігає її руйнуванню під час тренувальних навантажень, які необхідні для створення чіткого візуального рельєфу.

За посиланням https://steroidshopua.com/substance/19/ представлена докладна інструкція, з якою необхідно ретельно ознайомитися перед застосуванням препарату.

Можливі побічні ефекти

Курс оксандролону необхідно проходити після попередньої консультації з лікарем. У випадку порушення дозування можуть виникнути наступні негативні явища.

  • порушення сну;
  • розлад системи травлення, нудота;
  • аденома передміхурової залози;
  • гінекомастія у чоловіків;
  • набряки, біль у кістках.

У випадку появи зазначеної симптоматики, необхідно терміново припинити курс препарата та звернутися за лікарською допомогою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На границе с Украиной заметили колонну российских танков: видео

02.06.2018 - 13:03
Ни для кого не секрет, что Россия постоянно забрасывает на оккупированную часть Донбасса военную технику. Как правило, она заходит через границу из Ростовской области, где сконцентрированы большие силы армии оккупанта. ...

Разрушительный торнадо в США не утихает (видео)

27.12.2015
Над американским континентом продолжает бушевать ...

Террористы «ДНР» показали видео своих горящих позиций

17.02.2019
Когда офицер Вооруженных сил Украины ...

Появилось видео уничтожения в Сирии ЧВК Вагнера

14.02.2018
Уже неделю информпространство бурлит новостью ...