Ізраїль вимагає відставки генсека ООН Гутерріша

Скандал навколо причетності співробітників ООН до жовтневого нападу на Ізраїль не вщухає.

В Ізраїлі вважають, що генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш має піти у відставку. З такою заявою виступив міністр закордонних справ цієї країни Ісраель Кац, передає Politico.

Видання зазначає, що ця заява пролунала після звинувачень з боку Ізраїлю в тому, що співробітники Агентства ООН для допомоги палестинським біженцям і організації робіт (UNRWA) були причетні до нападу ХАМАС 7 жовтня.

«Звичайно, як генеральний секретар ООН він несе відповідальність. Гутерріш має піти у відставку або ООН має замінити його», — наголосив Кац.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили дані ізраїльської розвідки про те, що близько 190 співробітників UNRWA, зокрема вчителі, були водночас бойовиками ХАМАС чи Ісламського джихаду. Досьє містить імена та фото 11 з них.

Так, серед цих 11 осіб є шкільний психолог, який допоміг своєму сину викрасти жінку під час проникнення бойовиків ХАМАС на територію Ізраїлю…

США 26 січня призупинили фінансування UNRWA. Своєю чергою палестинці звинуватили Ізраїль у фальсифікації інформації.

UNRWA заявило про початок розслідування, а генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш ініціював перевірку інформації про участь окремих співробітників у нападі ХАМАС на Ізраїль.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как вылечить зависимость от смартфонов, – курьезный способ: видео

13.02.2017 - 19:30
Девушка, занятая смартфоном, влетела в фонтан Камеры видеонаблюдения – золотое дно для тех, кто коллекционирует различные интересные жизненные ситуации. На одну из них, расположенную в торговом центре, попали интересные кадры, ...

Электромобиль ЗАЗ 965 своими руками

14.10.2015
Познакомьтесь на видео с электромобилем ...