Ізраїль вимагає евакуації населення півночі Гази протягом 24 годин

Командування Армії оборони Ізраїлю повідомило ООН, що все населення північних районів сектору Гази має бути евакуйовано на південь сектора протягом найближчих 24 годин.

Про це повідомив представник ООН, зазначивши, що на півночі сектора Гази проживає близько 1,1 мільйона людей.

ЦАХАЛ поширив таке звернення: «Терористична організація ХАМАС розпочала війну проти Держави Ізраїль. Місто Газа є районом, де ведуться військові дії. Евакуація необхідна для вашої особистої безпеки. Повернутися до Гази можна буде лише після відповідного повідомлення. Не наближайтесь до кордону Держави Ізраїль. ХАМАС ховаються в тунелях під будинками в місті Газа, а всередині багатьох будинків знаходяться безневинні мирні жителі. Жителі Гази, переїжджайте на південь заради вашої особистої безпеки та безпеки ваших сімей, дистанціюйтеся від терористів ХАМАС, які використовують вас як живий щит».

При цьому в ЦАХАЛі висловлюють розуміння, що евакуація жителів Гази займе кілька днів.

ХАМАС закликав мешканців сектору Гази «не піддаватися на пропаганду і не підкорятися наказам ЦАХАЛу про евакуацію».

Раніше управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA) оголосило, що понад 423 тисячі людей у секторі Гази були змушені залишити будинки після початку війни з Ізраїлем.

Агентство ООН з надання допомоги палестинським біженцям (UNRWA) повідомляє, що до їхнього притулку в Газі прибули понад 150 тисяч жителів сектору, і приміщення заповнені на 100%. Очікується евакуація біженців на територію Єгипту до Ель-Ариша.

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявляє, що в ніч проти 13 жовтня в секторі Гази було атаковано 750 військових об’єктів.

У повідомленні ЦАХАЛу названо такі цілі: підземні тунелі ХАМАСу, військові комплекси та пости, будинки високопосадовців, які служили військовими штабами, військові склади, пункти зв’язку. Протягом однієї хвилини було атаковано 12 висотних будівель, у яких розташовувалась військова інфраструктура терористів, зазначається у повідомленні ЦАХАЛу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве коктейлем Молотова взорвали автомобиль: видео

19.07.2017 - 01:33
Ночью в Киеве во дворе дома по улице Дарвина, 5 загорелся и полностью выгорел микроавтобус. Очевидцы сумели снять это на видео. На нем видно как пылает бус и при этом ...

Ярмоленко забил фантастический гол за «Боруссию» в Лиге чемпионов: видео

14.09.2017
Дортмундская «Боруссия», куда перешел Андрей ...

Два попугая спели человеческими голосами (видео)

23.04.2016
Попугаев, которые имитируют голоса других, ...

Полиция успешно защитила гей-парад в Киеве (видео)

12.06.2016
Сегодня в Киеве состоялся марш ...