Ізраїль відповів на погрозу Ірану розпочати «війну на знищення»

Міністр закордонних справ Ізраїлю Ісраель Кац підтвердив готовність застосувати воєнну силу проти Лівану попри погрози Ірану, якщо угрупування Хезболла й далі обстрілюватиме ізраїльську територію. Про це він написав у соцмережі Х.

«Сьогодні Іран погрожує знищити Ізраїль, якщо Ізраїль сповна відповість на атаки Хезболли з Лівану. Моя відповідь Ірану чітка — якщо Хезболла не припинить вогонь і не піде з південного Лівану, ми діятимемо проти неї на повну силу, поки безпека не буде відновлена й жителі не зможуть повернутися до своїх домівок», — заявив Кац.

За словами глави МЗС Ізраїлю, «режим, який погрожує знищенням, заслуговує на знищення».

Напередодні представництво Ірану в ООН заявило, що якщо Ізраїль спробує атакувати Ліван, розпочнеться «війна на знищення». При цьому розглядається «повне залучення всіх фронтів опору».

Іран, судячи з допису, вважає плани Ізраїлю щодо проведення наземної операції проти сил Хезболли на території Лівану «психологічною війною».

Трохи раніше повідомлялося, що війна між Ізраїлем і Хезболлою може спалахнути вже у найближчі кілька тижнів. США, Канада, Саудівська Аравія та деякі інші країни закликали своїх громадян залишити Ліван.

Нагадаємо, нещодавно в МЗС Ізраїля заявили про «наближення моменту» оголошення повномасштабної війни країни проти Хезболли.

Тим часом ізраїльські військові говорять про те, що плани операції щодо наступу на Ліван вже розроблені і затверджені.

«У рамках оцінки ситуації було схвалено та затверджено оперативні плани наступу на Ліван, а також прийнято рішення про продовження підвищення боєздатності військ у польових умовах», — зазначили в ЦАХАЛ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинские пограничники на границе с Крымом выставили клоуном работающего на ДНР Грэма Филлипса

06.09.2016 - 19:24
Крымская клоунада Грэма Филлипса: «Я не считаю себя идиотом» Британский «клоун» Грэм Филлипс, которого в России называют журналистом, на КПП «Колончак» пытался нарваться на неприятность и быть задержанным украинскими пограничниками ...

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...

Американскому спецназу «прокачают мозги»: видео

04.04.2017
Электрическая стимуляция мозга, активно применяемая ...