Ізраїль офіційно оприлюднив відеозаписи різанини, що влаштував ХАМАС

Влада Ізраїлю ухвалила рішення про офіційне розповсюдження відеозаписів зі свідченнями різанини, яку влаштували бойовики з ХАМАСу в населених пунктах, розташованих на кордоні сектора Гази. Раніше вони передавались лише іноземним ЗМІ.

Страшні кадри вже з’явилися на офіційних сторінках міністерства закордонних справ та ізраїльських представництв за кордоном. За короткий період вони зібрали півтора мільярда переглядів – це у півтора разу більше, ніж річна статистика сторінок МЗС у звичайний час.

Очевидно, що причиною, яка підштовхнула до оприлюднення відео звірств, стало те, що прохамасівська пропаганда у всьому світі почала діяти за російськими лекалами. А саме пішла масована кампанія заяв, що ХАМАС атакував тількі військові об’єкти, а мирних жителів ніхто не катував і не вбивав. Аналогічно в Україні діє фашистська Росія, чиї лідери і пропаганда до цих пір несуть дичину, що навіть нападу на нашу країну не було.

Тепер весь світ може ще в більших масштабах пересвідчитися, як РФ допомагає розпалювати по всьому світу війни, різанини і поширювати брехню. Нагадаємо, керівник ГУР МОУ Буданов заявив, що Росія поставила ХАМАСу зброю, яку її війська зуміли захопити на полі бою в Україні, щоб звинуватити нашу країну…

Президент США Байден заявив, що сам бачив страшні кадри, як ХАМАС вбивав в Ізраїлі людй, як відрізали голови, в тому числі дітям.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нацгвардия под Кропивницким жестко задержала ветеранов «Донбасса»: видео

28.06.2017 - 02:21
В Кировоградской области в селе Бережинка под Кропивницким произошли столкновения бойцов Нацгвардии с людьми из внутреннего корпуса батальона «Донбасс» и айдаровцами. Силовики жестко упаковали последних в автобус. Правда, позже его ...

Снайпер метким выстрелом достал пулеметчика ДНР: опубликовано видео

01.07.2018
Украинский расчет снайперов ликвидировал оккупанта ...