Ізраїль на шляху до перемоги, – Нетаньяху

Ніхто не зупинить Ізраїль у війні проти терористичної організації ХАМАС. Про це заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху на прес-конференції, що відбулася у військовому штабі Кірії в Тель-Авіві, передає The Times of Israel.

«Те, що сталося 7 жовтня, більше не повториться», — пообіцяв прем’єр, маючи на увазі руйнівний наступ терористичного угруповання, що править у Секторі Газа, три місяці тому.

Нетаньяху стверджує, що оновлення бюджету на 2024 рік, яке буде винесено на завтрашнє голосування, «дасть змогу продовжити війну».

«Ми перебуваємо на шляху до перемоги і не зупинимося, поки не доб’ємося перемоги. Ми не підемо на компроміс і не зупинимося», — заявив він.

За словами прем’єра, раніше цього тижня він сказав держсекретареві США Ентоні Блінкену: «Це не тільки наша війна, а й ваша війна».

Нагадаємо, Ізраїльські військові завершили ліквідацію «військової структури» ХАМАС у північній частині сектору Гази.

«Ми завершили ліквідацію військової бази ХАМАСу в північній частині Сектору і ми продовжимо поглиблювати досягнення, зміцнювати бар’єр і оборонні споруди на кордоні», — сказав 6 січня речник ЦАХАЛ, контрадмірал Хагарі.

Він визнав, що знадобилося три місяці, щоб значною мірою розгромити ХАМАС на півночі Гази і не дати батальйонам терористичного угрупування здійснити широкомасштабні атаки.

Речник ЦАХАЛ попередив, що, незважаючи на перемогу над ХАМАС на півночі Сектору Гази, все ще існує ймовірність спорадичних ракетних обстрілів Ізраїлю з цих районів.

Хагарі додав, що нині ЦАХАЛ зосереджений на ліквідації ХАМАСу в центральній і південній частинах Гази.

«Ми будемо робити це іншими методами, ретельно, на основі уроків, які винесли з бойових дій на цей час», – наголосив він.

За словами Хагарі, табори біженців у центральній частині Гази «щільні і повні терористів», а Хан-Юніс – це «підземне місто з розгалуженими тунелями».

«Це займе час, бої триватимуть протягом 2024 року. Ми працюємо за планом, щоб досягти цілей війни: ліквідувати ХАМАС в центрі та на півдні і продовжувати всі зусилля, розвідувальний, оперативний і військовий тиск, щоб повернути заручників», – вказав речник ЦАХАЛу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Игрок «Аякса» Велтман обманул соперника и опозорился на всю Европу: видео

13.02.2017 - 00:30
Вице-капитан «Аякса» Йоэл Велтман в матче 22-го тура чемпионата Голландии против «Спарты» шокировал своим неспортивным поступком.  Указав игроку команды соперников на лежащего на газоне своего партнера по команде Бертрана Траоре, Велтман ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...