Іван Дорн пояснив свою позицію щодо війни в Україні

Співак Іван Дорн пояснив свою позицію щодо війни та зізнався, чому боїться повертатися в Україну.

Зокрема, артист, який до двох років жив у Челябінську, розповів, що раніше жив у «мильній бульбашці». Однак, коли почалася повномасштабна війна, він почав заглиблюватися в історію, читати книги і досліджувати шлях України до незалежності.

«Я вільно почувався російськомовним у країні. А потім, коли це все сталося, зрозумів, що треба, напевно, більше себе присвятити історії, всьому іншому. Я пішов читати книжки й поліз в історію шукати про Гетьманство, про Запорізьку Січ, про всі ці часи, про Дорошенка і його спроби зробити незалежну самостійну Україну ще в ті часи, Конституцію нашу і наше становище в Радянському Союзі, потім далі, далі, далі… Для того, щоб свою картину скласти», — розповів виконавець на YouTube-каналі Dope soz.

Сам же Дорн на українську мову не переходить однак зазначив, що державної мови в сім’ї побільшало.

«На українську мову теж почав налягати: дітям більше українських гуртів ставити українською мовою і самі ми почали розмовляти з тими, хто з нами українською говорить, українською відповідати. Більше поважати це почали», — поділився артист.

Але Іван Дорн боїться повертатися в Україну. Музиканта застала повномасштабна війна за кордоном, тому він там і залишився. В Україну співак не повертається, бо боїться, що не зможе виїхати через мобілізацію.

«Від моменту початку війни я не був у Києві. Приїхати не важко, але повернутися буде складніше, якщо ти хлопчик від 18 до 60 років, який потрапляє під мобілізацію. Я хочу, щоб усі знали, що завжди й всюди за кордоном я залишаюся українським артистом і топлю за Україну, але при цьому зі своїм наративом, зі своїм контекстом», — підсумував він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

По Техасу пронеслась серия смертоносных торнадо: фото, видео

30.04.2017 - 16:29
Погибли 5 человек, много раненых В Американском штате Техас разбушевались Тонадо. Причем, невзирая на то, что о них знали заранее, уберечься от жертв не получилось. Как минимум 5 человек погибли, ...

Цветы из болгарского перца для сервировки стола (видео)

02.12.2015
Полезно, вкусно и красиво Красиво ...