ISW зафіксував просування окупантів північніше Авдіївки

Російські загарбники просунулися вперед до залізничної лінії північніше Авдіївки (на північний захід окупованого села Красногорівка). Про це з посиланням на геолоковані бойові відео в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» свою карту не змінив, що й не дивно – за його даними вище вказана залізниця слугує лінією розмежування вже кілька останніх днів.

А у власному звіті за минулу добу «DeepState» про дану ділянку фронту написав наступне:

«Авдіївський відтинок. Бої тривають в середній інтенсивності. Глобальних змін поки немає. Поки вдається наносити авангарду (ворога) суттєве ураження. Але про перехід ініціативи мова не йде. Кацап має численну перевагу у всьому, сили у нього ще є. Зараз важливо не допустити помилок».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На CNN показали фильм о Путине: видео

14.03.2017 - 13:30
На телеканале CNN 13 марта показали специальный репортаж о президенте РФ и влиянии России на президентские выборы в США. Изюминкой стала лента «Самый могущественный человек в мире». Автор ленты Фарид Закария ...

Ликвидация Гиви: подробности, фото, видео

08.02.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...

В России горит авиационный завод: видео

26.04.2018
В России на крупном заводе ...