ISW пояснив, навіщо Путін весь час говорить про переговори

Президент РФ Володимир Путін використовує заклики до переговорного процесу, щоби ізолювати Україну від підтримки західних партнерів. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

«Він прагне використати будь-яке припинення вогню та вікно для діалогу, щоб дати своїм військовим час для відновлення сил, таким чином позбавивши Україну ініціативи», — зазначають аналітики.

Вони ж вказали на те, що Росія та Україна знаходяться дуже далеко одна від одної для будь-якої угоди, тим більше про тривале припинення вогню на всьому театрі бойових дій.

«Мабуть, Путін розпалює дискусії про припинення вогню передусім як частину інформаційної операції, спрямованої на посилення розколу між Україною та її прихильниками, зображуючи Київ не бажаючим розмовляти», — додали в Інституті вивчення війни.

Президент США Джо Байден буде готовий контактувати з російським президентом Володимиром Путіним, якщо той почне шукати спосіб завершити війну в Україні. Нагадаємо, про це американський лідер сказав на спільній прес-конференції із президентом Франції Еммануелем Макроном 1 грудня.

«Він (Путін — ред.) просто прорахувався по всіх напрямках. І ось питання … як він виплутається з обставин, що склалися? Я готовий, якщо він захоче поговорити, дізнатися, що він готовий зробити, але я зроблю це тільки після консультацій з моїми союзниками по НАТО. Я не збираюся робити це наодинці», – сказав Байден.

Американський лідер наголосив, що у нього «немає найближчих планів говорити з Путіним».

«Я готовий вести переговори з Путіним про завершення війни в Україні, якщо з його боку буде виявлено інтерес, і він шукатиме шляхи завершити цю війну, але поки цього не робиться», – констатував Байден.

Фактично Байден дав зрозуміти, що готовий до дій по фіксації ситуації після повного виведення російських військ з території України. Адже раніше президент Володимир Зеленський називав конкретні умови початку переговорів, першою і головною серед яких є якраз звільнення всіх захоплених українських земель, включно з Кримом.

А Білий дім і особисто Байден підтримували ці вимоги української влади. Тому розмова з Путіним можлива тільки на цій базі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Дружба между сурикатами и фотографом вылилась в великолепную фотосессию: фото, видео

28.10.2017 - 14:45
Дикие животные могут быть не такими уж и дикими! Знакомьтесь, Уилл Беррард-Лукас – фотограф и друг сурикатов. А в чем выражается эта дружба – в нашем материале. 1 В этом ...

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016
Президент по случаю Дня достоинства и ...