Ісландія втратила одного з лідерів на матч з Україною

Вінгер англійського клубу Блекберн Арнор Сігурдссон не допоможе партнерам по збірній Ісландії у фіналі плей-оф відбору на Євро-2024 проти України. Цей матч, нагадаємо, відбудеться завтра ввечері у Польщі.

24-річний гравець отримав травму на 78-й хвилині гри проти Ізраїлю і тоді був замінений на Мікаеля Андерсона з Оргуса. Подальші обстеження показали, що Арнор не зможе взяти участь у матчі проти збірної України.

Ісландія перемогла Ізраїль з рахунком 4:1, а Україна лише наприкінці матчу з Боснією і Герцеговиною спочатку зрівняла рахунок, а потім й забила переможний гол — 2:1.

Як відомо, Україна через відбірковий турнір на чемпіонат путівку вибороти не змогла — в нашій групі були гранди Англія і Італія (до речі діючі чемпіон і віцечемпіон Європи). І якщо б не хибне рішення судді у останньому матчі з Італією (був 100-відсотковий пенальті у ворота суперників на останній хвилині матчу), команда Реброва обійшла б італійців…

Але в нас ще залишається шанс потрапити на Євро. Для цього залишилося здолати Ісландію. В принципі, це складно, але досить реально.

Якщо ми пройдемо цей відбір, то на чемпіонаті потрапимо у групу Е. Чи не вперше в історії нам пощастило — це одна з найслабкіших груп. Там опинилися збірні Бельгії, Словаччини і Румунії. Наприклад, є групи де зійшлися Нідерланди і Франція, а також Іспанія і Італія. Бути в таких групах — практично не мати шансів на вихід з них.