Іран почав напад на Ізраїль

Іран розпочав атаку на Ізраїль, запустивши десятки безпілотників, Про це повідомляє Axios з посиланням на чотири американських та ізраїльських джерела.

Як повідомляє OSINTtechnical, над південним Іраком зафіксували на відео іранський ударний безпілотник, що рухається в напрямку Ізраїлю.

«Схоже, це Shahed-136, який активно використовується росіянами проти України», — йдеться в повідомленні.

Ізраїль закриває свій повітряний простір на три години, починаючи з першої години ночі. Раніше Йорданія закрила своє небо для цивільної авіації.

Іран оголосив про те саме у Тегерані.

В Іраку, Йорданії, Кувейті, Сирії та інших країнах регіону спостерігаються перебої у роботі GPS.

Президент США Джо Байден перервав свій вихідний і повертається до Білого дому для консультацій зі своєю командою національної безпеки щодо подій на Близькому Сході, повідомляє преспул Білого дому.

Вранці 13 квітня США спостерігали, як Іран переміщує військові засоби всередині країни — безпілотники та крилаті ракети — сигналізуючи про те, що він готується атакувати ізраїльські цілі зі своєї території. Про це повідомляв CNN з посиланням на джерела, близькі до розвідки США.

ЗМІ зазначає, що це також може свідчити про намагання Ірану стримати Ізраїль або США від можливого контрудару по своїй території.

Один зі співрозмовників сказав, що США бачили, як Іран готує до 100 крилатих ракет.

Іранці хочуть, щоб їхній удар по Ізраїлю був «значним», зазначає джерело. Проте вони також хочуть уникнути прямої війни з Ізраїлем і США. Американська розвідка припускає, що Іран може використати свої проксі-сили для здійснення першої атаки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ готовы освободить Донецк: видео

17.07.2017 - 18:05
В сети появилось коротенькое видео с передовой из-под Донецка с перестрелкой между подразделением ВСУ и террористами ДНР. Наш боец рассказал, что в Песках, где они держат рубежи, обстрелы происходят каждый ...

Зафиксирована эффективная работа «третьей силы» на Светлодарской дуге: видео

14.06.2018
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...