Інтерв’ю з вінничанином Богданом Совиком, який увійшов до 7 найкращих на шоу «Х-фактор»

sovik-9Своїми враженнями від шоу він поділився у ексклюзивному інтерв’ю

Богдане, чи правда, що ви прийшли на кастинги «Х-фактора» «по приколу»?

— Так, це правда. Вокаліст групи «Графіті», у якій я клавішник, завжди слідкує за кастингами на талант-шоу, і коли дізнався про кастинг 6 сезону шоу «Х-фактор» на СТБ, то вмовив мене піти туди з ним. Я довго сумнівався, але ж кастинг проходив у Вінниці, і навіть далеко їхати не потрібно було, всього 3 зупинки на трамваї. Ну, я і пішов.

Вокаліст не ображається, що ви пройшли на шоу, а він ні?

— Ні, група мене підтримує.

Ви колекціонуєте раритетні синтезатори. Коли цим захопилися?

— Я не просто їх колекціоную, а слідкую за тим, щоб вони грали. Мені це подобається. Збираю все, що стосується клавішних інструментів, випущених до 80-го року: це і органи, і електропіаніно, і синтезатори… Зараз у мене 18 таких інструментів. Перший клавішний інструмент у мене з’явився ще у школі, але він був не мій, я взяв його у клубі, а коли там була ревізія, то мав повернути його назад. А вже десь на 1 курсі університету у мене з’явився власний електроорган. І потім по трохи страв збирати інші.

Ви займалися музикою з дитинства, але професійно це робити почали тільки 10 років тому…

— Я ще і досі цим професійно не займаюся. Професіонал грає все і за гроші, а я все не граю, бо не хочу. Я завжди робив так, щоб музика не була моїм «хлібом», щоб я був вільним, не залежав від грошей. Я роблю те, що подобається.

Хоча, я лише 10 років тому «вийшов з дому» і почав грати на публіці, а раніше займався музикою лише для себе.

— Чи відчуваєте ви підтримку вінничан?

— Звичайно, я відчуваю велику підтримку від жителів рідного міста. Друзі і рідні мені постійно дзвонять, передають побажання. Я дуже ціную те, що мої земляки за мене голосують, адже від них залежить моя участь у «Х-факторі». Більше того, мені пишуть і з Голландії, і з Німеччини, і з Польщі, і з Іспанії, і з Тайланду…

До кого з суддів хотіли потрапити?

— Я хотів чи до Ніно, чи до Сергія Сосєдова. Хоча, я не розглядав їх як наставників, бо до прямих ефірів сприймав участь у шоу як прикол. Не думав про те, як вони будуть підбирати репертуар, допомагати, а розглядав їх, як цікавих і талановитих людей. Я чув музику Ніно Катамадзе, бачив як вона поводиться на сцені і мені імпонувала її відкритість. А Сергій Сосєдов дуже емоційний і щирий, завжди каже дуже розумні речі.

Які у вас стосунки з наставником?  Не сперечаєтесь?

— Із наставником у нас чудові стосунки, він настільки проживає це все з нами, що ми вважаємо його 13-м учасником шоу (сміється). Хоча сперечаємось із ним ми весь час. Можливо, це через те, що я аматор, і дуже емоційно усе сприймаю. А Сергій Сосєдов – професіонал, а тому знає, як буде краще. Ми обидва вміємо слухати і чути, і тому завжди знаходимо компроміс.

Чи вдасться вінничанину підкорити глядачів і стати одним з 5 кращих співаків країни, дивіться 5 грудня о 19:00 в ефірі вокального шоу «Х-фактор» на телеканалі СТБ.

Крім того, фіналісти «Х-фактора» розкажуть про себе несподівані і дуже дивні факти. Що з розказаних секретів насправді відбувалося в житті фіналістів, а що ні, шанувальники шоу можуть спробувати розгадати самостійно – у вікторині на сайті СТБ, в якій за правильну відповідь передбачається приз. Відповіді учасники озвучать самі під час 5 прямого ефіру «Х-фактора».


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Парасюк с размаха ударил по голове полицейского: видео

05.12.2017 - 00:24
Нардеп Владимир Парасюк вновь ударил человека. На сей раз в Мариуполе оператора от полиции, который вел съемку в суде. Парасюк ударил полицейского рукой по затылку. Видео с эти инцидентом разместил ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...

ВСУ нанесли удар по террористам под Светлодарском: видео

07.06.2017
Вчера ближе к полуночи украинская ...

На Филиппинах началось извержение вулкана Майон: фото, видео

23.01.2018
На юге острова Лусон, расположенного ...