Імплантація «All-on-6»: Сучасний підхід до відновлення зубів

Принцип методики імплантації «All-on-6» полягає в тому, що установку проводять на щелепу, в якій відсутні повністю всі зуби. Встановлюють шість імплантатів, а на них проводять умовно-знімне протезування. Ці імплантати розподіляються по всій щелепі. Розташовуються вони строго в певній послідовності.

Щойно цю роботу буде виконано, починають встановлювати протез, він має тимчасовий характер. Його основна функція — з’єднати імплантати між собою бюгелем. Така конструкція фіксує імплантати й унеможливлює їх зміщення. 

Завдяки такому способу відбувається вживлення імплантатів у щелепну кістку. У медицині цьому процесу є чітке визначення — остеоінтеграція. Щойно остеоінтеграція відбувається, замінюють конструкцію на якіснішу та естетично красиву, вона в рази надійніша за тимчасову. Саме остання конструкція і є фінальним штрихом.

Імплантація зубів

Медичні показання до встановлення «All-on-6»

У цьому разі стоматологічна процедура не залежить від віку людини. Її рекомендують лікарі, якщо в людини є низка певних проблем:

 • Відсутні всі одиниці в зубному ряду;
 • Перша проблема веде за собою низку інших — відбувається атрофія кістки. У такому разі необхідно визначити ступінь атрофії;
 • Часткова відсутність зубів, навіть якщо збереглися кілька, але немає можливості їх відновити, вони підлягають видаленню;
 • У пацієнта потужна жувальна м’язова тканина, через це імплантація на чотирьох імплантатах може не витримати всю конструкцію. Ця проблема частіше стосується чоловіків, ніж жінок.

Медичні протипоказання імплантатів «All on 6»

За тяжкого ступеня атрофії щелепної кістки виконувати цю процедуру категорично не можна. Важкий ступінь відбувається в тому разі, якщо зуби не перебували на своєму місці досить довгий час.

Інші протипоказання можна класифікувати як тимчасові. Це означає, що після усунення проблем, перешкоди зникають. До тимчасових протипоказань відносять низку життєвих обставин або захворювань:

 1. Пародонтит;
 2. Онкологія;
 3. Різні діагнози, пов’язані з психічними розладами людини;
 4. Наркологічна та алкогольна хвороба, що викликає потяг і залежність;
 5. Вагітність жінки.

Позитивні та негативні сторони стоматологічної операції «все на 6»

До позитивних сторін відносять:

 • Можливість провести стоматологічну операцію без залучення кісткової пластики;
 • Існує ймовірність, якщо це дійсно необхідно, підсадити кістковий матеріал під час процедури;
 • Під час імплантації мінімальні травми отримують навколозубні тканини і гілки нервів;
 • Після повного завершення стоматологічних маніпуляцій «All-on-6» з’являється естетична краса. Важко відрізнити імплантати від природних зубів;
 • Швидкість і темпи стоматологічної операції. Робота лікаря займає не більше трьох днів;
 • Термін служби. Якщо за імплантатами доглядати правильно, то термін служби взагалі не обмежений. Протез служить від двох до п’ятнадцяти років, після амортизації його заміна не складе особливих проблем.

До мінусів відносити нічого, оскільки їх просто немає. Єдина складність, яка може виникнути у потенційного пацієнта, — це у виборі стоматологічної клініки. 

Не в кожній клініці проводять цю операцію. Оскільки для її здійснення необхідна спеціальна освіта і медична підготовка лікаря-імплантолога. 

Для проведення процедури, крім спеціалізованого хірурга, потрібне і спеціальне оснащення, за допомогою якого лікар зможе створити модель і безпомилково розпланувати операцію. А після всіх маніпуляцій відстежувати стан остеоінтеграції.

Етапи встановлення імплантатів «All-on-6»

Тривалість операції на пряму залежить від якості кісткової тканини. Насамперед лікар оглядає пацієнта, після чого пацієнту потрібно здати низку аналізів і за необхідності відвідати інших лікарів.

Потрібна буде томографія та оглядовий рентген-знімок щелепи, так імплантолог зможе отримати повну «картину» про стан кісткової тканини. Далі йде здача аналізів на біохімію та загальноклінічні. Такі аналізи здійснюються за допомогою забору крові. Щойно всі медичні процедури буде пройдено, доведеться відвідати стоматолога терапевтичного відділення і, звісно, хірургічного. Ці лікарі проведуть санацію.

Імплантолог і пацієнт складають майбутній план лікування. Обговорюють, який саме метод пацієнту підійде краще. Рішення залежатиме від сукупності всіх аналізів і показників. Обирають відповідну модель за ціновою та якісною моделлю імплантатів.

Перед хірургічним втручанням пацієнту проводять місцеву анестезію. Залежно від психоемоційного стану оперованого, лікар може запропонувати загальний наркоз. Замість зубів встановлюють 6 імплантатів у чітко визначених місцях щелепи.

Існує два способи встановлення:

 1. Перший спосіб проводиться за допомогою відшарування ясенного клаптя. Так оголюються осередки зубів і встановлюються в них імплантати;
 2. Другий спосіб використовує індивідуальний хімічний шаблон. Він представлений у вигляді прозорої капи. Капу виробляють за допомогою комп’ютерної моделі. Вона дає змогу точково і правильно встановити імплантат без відшарування ясен.

Коли імплантати будуть на своїх місцях, хірург-імплантолог встановлює абатменти. Це свого роду перехідник від протеза до імплантату. В той самий час роблять зліпки. За допомогою зліпків будуть виготовлятися тимчасові моделі.

Види імплантації «все на шести»

Головною особливістю протезування «All-on-6»: https://familydent.ua/implantacziya-zubiv-all-on-6/ є навантаження, яке відбувається відразу. На самому початку проводиться установка і щільна фіксація на гвинтах адаптаційного протеза. Пацієнт швидко звикає до установки. Вистачає й кількох днів.

Коли протез буде вже на місці, то рекомендують почекати всього кілька годин перед вживанням рідкої їжі. Приймання їжі після процедури потрібно починати саме з неї. Через 7 днів можливо вживати звичайні харчові продукти. Але фахівці все ж рекомендують утриматися від насіння і горіхів.

Заміну тимчасового протеза на постійний проводять від пів року до року, це стосується тільки верхньої щелепи. На нижній, заміну проводять після закінчення чотирьох місяців. Саме скільки часу необхідно, щоб відбулося повне вживлення нервових закінчень у кісткову тканину щелепи. Нову конструкцію, яка відрізняється від тимчасової своєю естетичною красою і надійністю, фіксують спеціальними болтами та гвинтами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман жестко ответил на обвинения в том, что он крышует, лоббирует и боится: видео

19.05.2017 - 02:48
Гройсман готов к голосованию о недоверии правительству Премьер-министр Владимир Гройсман в эфире канала 1+1, который в последнее время показательно тенденциозно подходит к его фигуре, ответил на обвинения журналистки телеканала Ольги ...

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016
Карьера легендарного «Хамви» в американской ...