Ігнат припустив, чому РФ не б’є ракетами

Росіяни не завдають масованих ракетних ударів по території Україні, оскільки накопичують ракети «для якихось інших завдань». Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в інтервʼю Дмитру Городону.

Ігнат припустив, що запасів ракет у військ РФ замало для масованих атак. Посилаючись на інформацію розвідки, він припустив, що країна-агресор могла накопичити до 900 високоточних ракет.

«Якщо вірити даним, які у нас є, то до зими вони підійшли з кількістю ракет удвічі менше, ніж було минулого року. Тому притримують. Вони в них зберігаються для якихось інших завдань… Повірте, було б у них достатньо ракет — вони били б кожного дня, допоки не довели б нас до блекауту», — наголосив він. 

Нагадаємо, українські військові успішно використали американські ЗРК Patriot для знищення російської авіації в небі над Брянською областю 13 травня поточного року. Також з цих комплексів було збито 14 швидкісних ракет Кинджал (двічі збивали по шість штук і двічі по одній).

Розвідка повідомляла, що в жовтні 2023 року Росія виготовила 115 високоточних ракет, загалом у її запасах є близько 870 ракет

За словами Ігната, росіяни покривають «Шахеди» карбоном або перефарбовують їх у чорний колір, аби українській протиповітряній обороні було важче їх збивати. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винничанка Ингрет Костенко вышла в суперфинал «Голоса страны»: видео

17.04.2017 - 14:27
Винничанка Ингрет Костенко в прямом эфире «Голос країни» в очередной раз смогла удивить голосом жюри и зрителей, поэтому вполне закономерно прошла в финал конкурса. На шоу 16 апреля она исполнила ...

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016
На этом видео собачка пытается ...