Євросоюз незабаром розшириться до Луганська, – Бербок

Незабаром Євросоюз розшириться від португальського Лісабона до українського Луганська. Про це сьогодні заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок перед початком зустрічі глав МЗС країн ЄС у Києві.

«Майбутнє України – в Європейському Союзі, в нашому співтоваристві свободи, і незабаром воно розшириться від Лісабона до Луганська. З кожним селом, з кожним метром, який звільняє Україна, з кожним метром, де вона рятує свій народ, вона також прокладає свій шлях до ЄС», – заявила Бербок.

Вона відзначила «вражаючу реалізацію» реформ українським урядом у розпал «жахливої російської агресивної війни».

«Це зміни законодавства у сфері юстиції, у сфері медіа, але також зміни, які стосуються боротьби з корупцією. Ми відкрито говоримо з нашими партнерами тут, в Україні, що ми разом продовжимо цей шлях», – сказала міністр.

Бербок наголосила на необхідності допомогти України «всім, що є» при підготовці до майбутньої зими – надати ППО, генератори та за потреби необхідні обсяги електроенергії.

Раніше стало відомо, що Україна має шанс розпочати перемовини про вступ до ЄС вже майбутньої зими. В Єврокомісії заявили, що для цього є реальні перспективи. При цьому є декілька країн, що не підтримують швидке прийняття України до ЄС, а влада Угорщини взагалі прямим текстом каже, що не дозволить цього зробити.

Хоча є й добра новина — в ЄС напевно вже немає мрій про приєднання Росії. Нагадаємо, в серпні 2019 року після переговорів у Брегансоні з Путіним президент Франції Макрон не тільки повторив його слова про те, що нормандський формат збереться лише за умови виходу на цьому саміті на конкретні рішення. Він тоді ще відзначився у соцмережах улесливим постом російською мовою. У ньому Макрон написав про те, що Росія є глибоко європейською країною і його живить віра в Європу від Лісабона до Владивостока.

Зараз Макрон цих ілюзій позбавився.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Киевлянка в Алуште достойно ответила Грэму Филлипсу на то, чей Крым: видео

26.08.2017 - 22:15
Выдающий себя за журналиста англичанин Грэм Филлипс, известный своими пропагандистскими сюжетами о ЛДНР, взял небольшое видеоинтервью в Алуште у женщины, которая представилась Светланой из Киева. Грэм подплыл к женщине и ...

Десяток бурундуков поместилось в 500-граммовой коробке от майонеза (видео)

16.03.2016
То, что конструктивная особенность грызунов, ...

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018
Грузинский город Марнеули атаковали едва ...