Європарламент не визнав легітимність Путіна

Країни-члени Євросоюзу та міжнародна спільнота не повинні визнавати результати «виборів» 15-17 березня у Росії, за результатами яких «переможцем» оголосили Володимира Путіна. Відповідну резолюцію cьогодні прийняв Європарламент.

Документ підтримали 493 євродепутати, лише 11 виступили проти, ще 18 – утрималися.

Зазначено, що росіяни проводили «вибори» на окупованих територіях України. А всередині самої Росії процес «виборів» не був вільним чи справедливим.

«Цей фарсовий виступ російської влади переслідував єдину мету – створити видимість електоральної легітимності Володимира Путіна, його політики нещадних внутрішніх репресій і, насамперед, агресивної війни проти України», – вказано у резолюції.

Європарламент висловив жаль, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вирішив відійти від позиції ЄС і привітав Володимира Путіна з його фіктивним «переобранням».

Депутати закликали членів Євросоюзу обмежити відносини з Путіним колом питань, які необхідні для регіонального миру, а також гуманітарними цілями та цілями прав людини, наприклад, обмін полоненими, повернення дітей, депортованих з України, або заклик до звільнення політичних в’язнів.

Раніше Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) не визнала легітимність Володимира Путіна як президента РФ. Про це йдеться у резолюції 2540, присвяченій загибелі російського опозиціонера Олексія Навального.

Нагадаємо, в середені березня в Росії три дні тривала вистава, яку грала кліка фашистського режиму — так звані президентські вибори. Насправді всі результати були «намальовані» зазделегідь і їх тільки оголосили.

За сценарієм Путін «набрав» 87,28%. Інші кандидати з барського плеча «отримали» менше п’яти відсотків голосів: Микола Харитонов – 4,31%, Владислав Даванков – 3,85%, а Леонід Слуцький – 3,20%. Всі вони пропутінські посіпаки.

Усім кандидатам від непарламентських партій та самовисуванцям, які збирали підписи, Центральна виборча комісія РФ в реєстрації відмовила.

Усе, що Росія робить на окупованій території України, є злочином. Жодної легітимності у цієї імітації виборів немає й бути не може, підкреслив у своєму зверненні 17 березня президент України Володимир Зеленський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016 - 06:00
На этом видео собачка пытается показать маленькой девочке, как правильно передвигаться по полу, если ты пока не научился ходить. Старания животного, на первый взгляд, выглядят смешными. Но только личным примером ...

Спасение слоненка, упавшего в колодец

30.12.2015
Ох не легкая это работа ...

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018
Чудеса творит современная техника видеозаписи ...