ЄК посилила вимоги до перевізників з України 

Угоди про вантажні перевезення (так званий транспортний безвіз) між Україною та Європейським Союзом були доповнені пунктами, що посилююють вимоги до Києва. Угода продовжується до 30 червня 2025 року з усталенним продовженням на ще шість місяців. Про це повідомила на своєму сайті Європейська комісія в четвер, 20 червня.

З метою «підвищення ефективності реалізації» до Угоди внесено нові вимоги. Згідно з оновленою версією, від українських транспортних операторів можуть вимагати

документи, що підтверджують дозвіл на міжнародні перевезення та дотримання Угоди;

документи, що підтверджують, що порожні перевезення безпосередньо пов’язані з транзитною або двосторонньою операцією;

підвищити дотримання операторами автомобільних перевезень зобов’язань, зокрема у сфері боротьби з шахрайством, підробленням водійських документів та порушеннями безпеки дорожнього руху, які можуть призвести до втрати прав на надання транспортних послуг.

До Угоди також внесено так зване захисне застереження, що дає змогу призупинити дію Угоди в певних географічних регіонах, якщо ринок автомобільних перевезень у цьому регіоні зазнає серйозних порушень.

Нагадаємо, для України відкритий транспортний безвіз з 35 країнами, включно з державами Європейського Союзу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018 - 02:03
Мир ярко и празднично встречает 2018 год. Практически во всех мировых столицах устроили праздничные салюты. Особенно шикарные они в азиатских странах, где пиротехническое дело возведено в ранг искусства. Яркое шоу ...

Путин зловеще пошутил о поедании чертиков: видео

25.04.2017
Путин сравнил с себя моллюском ...

В Киеве произошел конфликт из-за флага России: видео

06.07.2018
Трое туристов из Херсона вечером ...