Хусити вивели з ладу підводні кабелі, що з’єднують Європу з Азією

Хусити вивели з ладу чотири підводні кабелі. У зв’язку із цим виникає серйозне порушення зв’язку між Європою та Азією. Про це пише The Jerusalem Post в понеділок, 26 лютого.

Зазначається, що протягом останніх місяців було виведено з ладу чотири підводних кабелі зв’язку між Саудівською Аравією і Джибуті. Ймовірно, дані дії стали наслідком атак єменських повстанців-хуситів, яких підтримує Іран.

«Ураження чотирьох кабелів, які, як вважають, належать до систем AAE-1, Seacom, EIG і TGN, знаменує собою серйозне порушення зв’язку між Європою та Азією», — йдеться у матеріалі.

Прогнозується, що найбільше постраждають країни Перської затоки та Індія.

Нагадаємо, єменські хусити нападають на кораблі в Червоному морі, Аравійському морі, Аденській та Оманській затоках. Таким чином вони домагаються припинення вогню в секторі Газа. З 12 січня США та Велика Британія почали завдавати ударів по хуситам.

Днями хусити потопили суховантажне судно Rubymar, зареєстроване у Великобританії. Воно йшло під прапором Беліза з ОАЕ до Болгарії й затонуло в Оманській затоці.

Тут варто згадати, що глобальна мережа, якою передається майже весь інтернет і фінансовий трафік — вразлива для саботажу. Росія нині досліджує підводну інфраструктуру Атлантичного океану. Про це минулого тижня повідомляло інформагентство Bloomberg.

Голова комітету з розвідки Палати представників Майк Тернер заявив, що США впадають у міжнародну кризу, ігноруючи намір Росії розмістити ядерну зброю в космосі та використовувати електромагнітний імпульс, щоб вивести з ладу угруповання супутників, яке лежить в основі їхньої розвідки.

ЗМІ зазначає, що існує більш вразлива «ахіллесова п’ята», що загрожує глобальній торгівлі, всесвітній військовій готовності та логістиці, а також самому інтернету.

Мова про вкрай вразливий комплекс підводних кабелів, які забезпечують основу світового зв’язку.

Організація Policy Exchange у Британії у своєму звіті наголосила на вразливості підводних кабелів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бритни Спирс поразила поклонников эффектным мини-платьем, видео

06.03.2018 - 18:36
Около двух миллионов лайков за сутки собрал в Instagram видеоролик на несколько секунд, в котором 36-летняя американка Бритни Спирс дефилирует в коротком облегающем розовом наряде. Безупречную фигуру певицы оценили ее ...