Хто не підтримав Україну на Генасамблеї ООН

Сьогодні на надзвичайній сесії Генасамблеї ООН була розглянута і підтримана резолюція щодо війни в Україні. А саме запропоновано шлях наближення до миру.

Головний пункт — виведення російських окупаційних військ зі всієї території України, включно з Кримом. Крім того, в резолюції міститься заклик до РФ негайно припинити атаки на цивільну і критичну інфраструктуру. Визначається необхідність проведення в майбутньому розслідувань і притягнення до відповідальності винних у найтяжчих злочинах за міжнародним правом, що скоєні на території України.

Поправки від Білорусі, в тому числі з закликом припинити постачання Україні зброї, було відхилино.

За резолюцію проголосувала 141 держава-член ООН. Проти, окрім самої Росії, проголосувало всього 6 держав. Це повністю залежні від неї Білорусьі Сирія. А також країни з яскраво вираженими диктатурами —  КНДР, Еритрея, Малі і Нікарагуа. Навіть Іран вирішив утриматись…

Ще 32 країни утримались. Серед них три крупних азійські — Китай, Індія і Пакистан. І декілька невеличких. Всі інші — це деякі країни Африки і одна південноамериканська — Болівія.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На свадьбе у чиновника жестоко избили телеведущую, видео

19.02.2018 - 19:36
На свадьбе харьковского чиновника уровня районной администрации избили телеведущую Нового канала Елену Филонову. Девушка сняла этот момент на видео и он опубликован в Ютуб. Перед избиением она рассказывала, как ее ...

Беспилотник научили искать мины и наносить их расположение на карту (видео)

11.12.2015
Программист Дирк Гориссен создал беспилотный ...