Холанн став кращим снайпером в історії АПЛ

Норвезький форвард «Манчестер Сіті» Ерлінг Холанн демонструє найвищу результативність на цьому етапі сезону. Нападник набрав 20 балів за системою «гол+пас» у 11 останніх іграх за «міщан», забивши 17 голів і віддавши три результативні передачі.

У матчі 33-го туру чемпіонату Англії, в якому «Сіті» на своєму полі 26 квітня приймав «Арсенал», рахунок на сьомій хвилині першого тайму відкрив Кевін Де Брейне, а асистував бельгійському плеймейкеру саме Холанн. а вже в доданий час він і сам забив, встановивши остаточний рахунок в матчі — 4:1 на користь своєї команди.

Загалом Холанн провів 29-й матч у поточному сезоні англійської Прем’єр-ліги. На його рахунку 33 голи та шість асистів. Таким чином він встановив рекорд АПЛ за результативністю за сезон. До цього найбільше забивав Саллах з «Ліверпуля» — 32 у сезоні 2017/2018 років. Мова про чемпіонати в 38 турів. В сезонах, коли було 42 матчі, Ендрю Коул і Алан Ширер мають по 34 голи. Тобто в останніх 8 матчах Холанну достатньо забити ще двічі, щоб і цей абсолютний показник перевершити.

«Арсенал» нарзі очолює таблицю англійської Прем’єр-ліги, набравши 75 очок у 33 турах. «Манчестер Сіті» розташовується на другому рядку, заробивши 73 очок після 31 зустрічі. Тобто потенційно МанСіті вже лідер…