Холанн підкорив черговий рекорд англійської Прем’єр-ліги

Норвезький нападник «Манчестер Сіті» Ерлінг Холанд у матчі 36-го туру англійської Прем’єр-ліги з «Вулверхемптоном» (5:1) оформив уже свій другий хет-трик у перших таймах матчів англійської Прем’єр-ліги. Всього в цьому матчі він забив чотири голи.

Ерлінг став третім гравцем в історії, який зробив за свою кар’єру більше одного хет-трику в перших таймах матчів англійської Прем’єр-ліги, поряд з колишніми нападниками «Манчестер Юнайтед» Ендрю Коулом та Майклом Оуеном.

До речі, в його активі є ще один хет-трик у першому таймі. Наприкінці лютого чемпіони Англії на стадії 1/8 Кубка Англії легко пройшли іншого представника англійської Прем’єр-ліги — Лутон Таун. Рахунок матча 6:2 на їх користь. П’ять з шести голів у складі «містян» забив Холанн. В першому таймі він оформив хет-трик, потім дублем відмітився Кларк з Лутона, але ще двічі Холанн і Ковачич розтавили крапки над «і».

На даний момент Холанн є найкращим бомбардиром англійської Прем’єр-ліги з показником у 24 забиті м’ячі. Його найближчі переслідувачі — нападник «Ньюкасл Юнайтед» Олександр Ісак і півзахисник «Челсі» Коул Палмер, які забили по 20 голів.