Гвардіола встановив кілька досягнень у матчі ЛЧ з Баварією

Вчорашня зустріч із мюнхенською Баварією у чвертьфіналі Ліги чемпіонів стала багато в чому особливою для головного тренера Манчестер Сіті Хосепа Гвардіоли.

Чемпіони Англії зіграли внічию 1:1 у матчі-відповіді в Мюнхені, і завдяки перемозі 3:0 у першій грі вийшли у півфінал турніру.

Як повідомляє BT Sport, поєдинок у Німеччині став уже 400-м для фахівця на чолі «міщан». Водночас футболісти не змогли подарувати своєму наставнику ще одне досягнення.

Якби Манчестер Сіті не проґавив перемогу на останніх хвилинах матчу, то вона стала б для 52-річного іспанця 100-ю у рамках Ліги чемпіонів. Тепер же ювілей відбудеться не раніше за півфінальне протистояння з Реалом (двічі переміг у чвертьфіналі Челсі з однаковим рахунком 2:0).

Тим не менш, фахівцю підкорилося інше унікальне досягнення. Пеп Гвардіола став першим тренером, який виводив свою команду до півфіналу Ліги чемпіонів десять разів. Найближчим переслідувачем є Карло Анчелотті, який має 9 таких виходів.

Варто сказати, що на рахунку Пепа також три виходи у фінал турніру. Двічі з Барселоною він перемагав у турнірі у 2009 та 2011 роках, з МанСіті він програв у 2021 році Челсі.