ГУР завдало удари по військових об’єктах в трьох областях РФ

Минулої ночі дрони-камікадзе Головного управління розвідки Міністерства оборони України атакували військові обʼєкти російських окупантів у прикордонних Бєлгородській і Воронезькій та сусідній Липецькій областях РФ.

Про це з посиланням на анонімного співрозмовника в ГУР МОУ повідомило видання «Українська правда». В той же час на офіційних масмедіа спецслужби дана тема наразі не висвітлена. Але це звичайна практика інформування наших силових структур, про операції на території країни-агресора.

Вказано, що цілями баражуючих боєприпасів стали Новолипецький металургійний комбінат та тракторний завод у Липецьку: «Обидва підприємства  використовуються агресором у військових цілях».

Однак подробиць та цілей ударів у Бєлгородській і Воронезькій областях джерело ГУР МОУ не назвало: «Інформація про наслідки атаки уточнюється».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017 - 01:08
Грузовое судно, перевозившее около тысячи тонн груза, врезалось в мост Ляньси в провинции Гуандун на юге Китая. В результате удара опора моста сдвинулась на полтора метра. Судно не маленькое — в ...

Как уберечь елку от кота (видео)

25.12.2015
Накануне новогодних праздников не можем ...

В Дании взорванная башня упала на библиотеку: видео

07.04.2018
Вчера в Дании в городе Вордингборг ...