Грузинські добровольці ЗСУ знищили роту окупантів з Москви

Бійці Збройних сил України знищили шосту роту 27-ої гвардійської мотострілкової севастопольської бригади російських окупантів. Про це з посиланням на родичів інтервентів повідомив блогер і полковник Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц.

Начебто шоста рота без важкої техніки була оточена Грузинським легіоном ЗСУ, який мав підтримку танків та бойових броньованих машин. Бій тривав вісімнадцять годин, але загарбники так і не отримали підмоги.

В результаті з сотні окупантів вирватися з оточення змогли лише п’ятнадцять. Анатолій Штефан пише, що 75 загарбників були ліквідовані, але не зовсім зрозуміло, звідки він взяв цю цифру. Але ясно, що так чи інакше ворог втратив 85 бійців.

До речі, бригада хоч і «севастопольська», але її пункт постійної дислокації розташований в селищі Мосрентген Новомосковського адміністративного округу Москви.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как кавказцы обворовали в Киеве экс-министра

07.11.2017 - 18:50
Воры в Киеве распоясались совсем. К примеру, сегодня в кафе Ярославом Валу бывшего министра Сергея Терехина и эсс-главу Главного контрольного управления Аминистрации президента Анатолия Балюка обчистил лица кавказской национальности. Как ...

В Дании взорванная башня упала на библиотеку: видео

07.04.2018
Вчера в Дании в городе Вордингборг ...

На Прикарпатье выпал черный снег: появилось видео

24.02.2018
Феномены, когда выпадает пепельный, почти ...