Група російських окупантів здалася в полон на Таврійському напрямку

Бійці Збройних сил України минулої доби на Таврійському напрямку взяли в полон десятьох російських окупантів. Про це в вечірньому зведенні у своєму Телеграм-каналі заявив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

Причому він вказав, що вони «здалися в полон». Тому не можна виключати, що це була як саме добровільна заздалегідь спланована здача, так і те, що стало наслідком бойових дій.

Загальні ж втрати інтервентів в особовому складі (разом з полоненими) за останню добу Олександр Тарнавський оцінив в 261 загарбника, не вказавши при цьому, скільки з них ліквідовано, а скільки поранено.

Зате він чітко озвучив інші цифри: знищено вісім складів боєприпасів, танк, дві бойові броньовані машини, сім артилерійських систем, п’ять одиниць спеціальної техніки та п’ять автомобілів загарбників.

Вірогідно, це стало результатом роботи переважно нашої артилерії, яка за добу виконала 1198 вогневих завдань.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Индии танцуют даже гаубицы (видео)

05.01.2016 - 12:50
Индийские культурные традиции, в части танцев и песен, имеют сильное влияние не только на кинематограф, но и на армию. Танцуют все, даже пушки. Так, на показательных стрельбах из 155-мм гаубицы ...

Як у Вінниці урочисто підняли Олімпійський прапор

07.08.2016
301 медаль розіграють спортсмени із ...

Провал грунта поглотил восемь раритетных Chevrolet Corvette

10.11.2015
Провал грунта в Национальном музее Corvette в ...