Гретцкі розповів історію, як у Залі слави його вчили тримати ключку

Легендарний канадський хокеїст Уейн Гретцкі розповів кумедну історію, як у Залі хокейної слави його вчили тримати ключку.

Тут варто зазначити, що Гретцкі більше всіх в історії закинув шайб в НХЛ — 894, більше всіх забив голів у Кубку Стенлі — 122. Також він більше всіх зробив результативних передач — 1963 і 260 відповідно.

«Я взяв із собою дев’ятирічного сина, який мало що знав про хокей, але попросив, щоб я пішов із ним до Зали слави. Я сказав, що мені треба надіти капелюх і сонцезахисні окуляри, якщо ми хочемо там спокійно пересуватися.

У них унизу є чудова інтерактивна частина Залу слави з ключками, і мій син каже: «Чи можемо ми стати в чергу? Я хочу спробувати». І я сказав: «Чудово».

У підсумку він отримав чотири бали із п’яти. Потім настала моя черга. За три спроби я не набрав жодного очка, і молодий хлопець порадив опустити руку на ключці нижче. Я розлютився, скинув капелюха і окуляри і вирішив, що нам час іти (сміється). Але це чудове місце. Мені воно подобається. Це один із найкращих Залів слави», — заявив Гретцкі на каналі TNT.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Возле Администрации президента произошла драка, видео

12.02.2018 - 21:25
Сторонники Саакашвили откликнулись на призыв Сакварелидзе собраться возле Администрации президента. Однако, их собралось ничтожно мало. Порядка 100-150 человек. Журналистов и правоохранителей заметно больше. Бросается в глаза дезорганизованность протестующих. В основном ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...