Греція планує передати Україні велику партію боєприпасів

Греція планує через Чехію передати Україні велику партію снарядів. Про це у понеділок, 1 квітня, повідомило видання iEidiseis.

«Уряд готується відправити велику кількість боєприпасів в Україну через Чехію і домагається схвалення відповідного парламентського комітету», — зазначають у матеріалі.

За даними ЗМІ, боєприпаси будуть надходити із запасів армії Греції, а Збройні сили країни оцінили їх як ті, які «придатні до використання».

Греція планує їх продати за 150 мільйонів євро. Крім того, військові зазначили, що серед виставлених на продаж снарядів є і ті, що досі використовували на навчаннях.

Два тижні тому ЗМІ писали, що Греція готує нову партію військової допомоги для України. Мова про авіаційні ракети, артилерійські знаряддя і патрони. Про це повідомляло видання Ekathimerini.

Обладнання буде закуплено Чехією і відправлено безпосередньо в Україну. Чеські та грецькі чиновники ведуть переговори про ціни на ці системи, а потім відбудеться підписання двосторонньої угоди.

Греція повідомила чиновників Євросоюзу, які відповідають за координацію допомоги Україні, що можуть цього року можуть поставити ЗСУ через Чехію таку допомогу:

  • 2000 ракет Zuni;
  • 180 ракет, які успішно використовувалися Україною в протитанковій війні і перебувають у верхній частині списку українських запитів;
  • 90 тисяч 90-мм снарядів, які використовуються також у протитанковій боротьбі, а також у зенітній зброї;
  • 4 мільйони куль;
  • 70 155-мм гаубиць M114 американського виробництва (це друга партія M114, яку Греція продасть Чехії для передачі Україні).


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В сети появилось видео, как Ляшко «мочит» своего сегодняшнего кандидата в мэры Немирова

15.12.2016 - 14:15
Главный «радикал» Олег Ляшко может угодить на собственные «вилы». Достаточно грязные, как высказываются многие политики, выборы городского главы Немирова способны не только существенно ударить по рейтингу РПЛ, что в первую ...

Появилось видео, как Ляшко катается на велосипеде по ресторану

04.12.2017
В минувшее воскресенье лидер Радикальной ...

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016
Вся мебель безжалостно испорчена, обои ...