Гральні автомати на тему солодощів

Попри те, що азартні розваги доступні тільки повнолітнім гравцям, ігрові автомати на тему солодощів мають стабільно високий попит, що не дивно, адже багато хто з нас, як і в дитинстві, продовжує любити солодке. Слоти цієї тематики ви можете знайти як на сайті Onlandia, так і в інших онлайн казино. У цьому матеріалі ми розповімо вам про ігрові автомати з категорії «Солодощі», які на думку наших експертів заслуговують на увагу.

Sweet Life від Igrosoft

Цей слот порадує вас не лише великою кількістю солодкого меду, але й кумедним сюжетом, головним героєм якого є клишоногий ведмідь. Під час гри він намагається дотягнутися до вуликів для того, щоб насолодитися медом, а кожна вдала його спроба обертається для гравця виграшем. Автомат має скромне за сьогоднішніми мірками гральне поле з п’яти барабанів та трьох рядів. Кількість виграшних ліній регулюється гравцем у діапазоні від 1 до 9. З додаткових можливостей у слоті Sweet Life є дикий символ, раунд на подвоєння та бонусна гра. RTP автомата складає 98%, що робить його ще більш привабливим для гравців.

Sweet Bonanza від Pragmatic Play

Цей слот доступний за посиланням https://onlandia.org.ua/games/sweet-bonanza, порадує любителів солоденького яскравим оформленням, 3D-символами та сучасними відеоефектами. В автоматі багато нестандартних рішень, характерних для розробника Pragmatic Play, зокрема:

  • ставка «Анте», що збільшує ймовірність випадання бонусу вдвічі;
  • можливість купівлі фріспінів;
  • відсутність ліній для виплат.

Замість виграшних ліній у слоті Sweet Bonanza використані кластери зі символів одного типу: льодяники на паличці, у формі серця, однакового кольору тощо.

Льодяники на паличці також виконують функцію скаттера. При появі на гральному полі чотирьох і більше скаттерів у довільних місцях активуються 10 фріспінів. Їх кількість може бути збільшена ще на 5 за кожні три скаттери під час безкоштовних обертань. Крім цього, під час фріспінів на екрані можуть з’являтися спеціальні символи — метелики із зазначеними на них коефіцієнтами. У разі формування ними виграшної комбінації виплати буде помножено на відповідний коефіцієнт. Волатильність Sweet Bonanza вища за середню, а RTP — 96,51%.

Sugar Rush

Це ще один гральний автомат Pragmatic Play, максимальний виграш якого становить $100 000. Слот відрізняється великим гральним полем, що складається із семи барабанів та рядів. В якості символів використані різноманітні льодяники та желейні цукерки. Замість виграшних ліній, як і в автоматі Sweet Bonanza, розробник використовував кластери. Кластер вважається виграшним, якщо в ньому не менше п’яти однакових зображень.

У Sugar Rush немає дикого символу та бонусної гри, але є безкоштовні обертання. Фріспіни будуть нараховані за випадання трьох і більше символів скаттер, у ролі якого виступає ракета із солодощами. Кількість фріспінів залежить від числа символів розкиду. Якщо за три скаттери ви отримаєте 10 фріспінів, то за сім — 30. Поява символів розкиду під час безкоштовних обертань також збільшить їх кількість. Sugar Rush має RTP 95,5% та високу волатильність.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как сделать матовое стекло прозрачным

15.11.2015 - 19:03
Случается, что очень нужно посмотреть на происходящее за матовым стеклом. Ну, очень хочется, а ничего невидно. А ведь всё очень просто, смотрите… ...

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» ...

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016
После достаточно скандального заявления ведущего ...