Google додає у свій пошук штучний інтелект

В компанії Google заявили, що додають штучний інтелект у свій пошук і анонсували великі зміни. Про це в компанії повідомили під час конференції Google I/0 2024, передає Мezha.

Зазначається, що у США Google вже почала показувати згенеровані ШІ відповіді на більшість пошукових запитів. Ці блоки відображаються у верхній частині екрана та намагатимуться одразу надати користувачеві відповідь на його запит. До кінця року ця можливість стане доступною у більшості країн.

«Завдяки генеративному ШІ ми бачимо, що Google може виконувати більшу частину пошуку за вас. Пошук може взяти на себе більшу частину важкої роботи, тому ви можете зосередитися на тому, що ви хочете зробити, щоб виконати завдання», — повідомила в коментарі The Verge новопризначений керівник відділу пошуку Google Ліз Рід.

В основі нового пошукового рушія лежить модель Gemini – штучний інтелект, розроблений спеціально для пошуку Google. Gemini поєднує в собі такі функції, як багатокрокові міркування, планування та мультимодальні можливості.

Проте в Google планують, що не кожен пошуковий запит буде потребувати відповідь від штучного інтелекту. «Якщо ви просто хочете перейти на URL-адресу, ви шукаєте Walmart і хочете потрапити на walmart.com. Додавання штучного інтелекту не покращить результат», – пояснює Рід. Натомість сильна сторона Gemini полягає в обробці складних запитів, таких як пошук «найкращої місцевої студії йоги» за певними критеріями.

До кінця року Google планує зробити новий пошук доступним для понад мільярда людей.

Окрім Оглядів штучного інтелекту в пошуку Google з’явиться можливість планування, починаючи з планів харчування і закінчуючи планами відпустки. Користувачі зможуть створювати індивідуальні плани, наприклад, триденний план харчування, і вносити в нього зміни, замінюючи страви. Для зручності ці плани можна буде експортувати до Google Документів або Gmail.

Google також розширить можливості візуального пошуку. Користувачі зможуть ставити запитання за допомогою відео, що має полегшити опис і розвʼязання проблем. Ця функція незабаром буде доступна користувачам Search Labs англійською мовою в США, а згодом її планують поширити на весь світ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео сильного пожара в Москве на НПЗ

06.02.2019 - 18:49
В России на юго-восточной окраине Москвы загорелся нефтеперерабатывающий завод. Предприятие расположено в микрорайоне Капотня у МКАДа. Власти не подтверждают аварию, уверяя, это таков «технологический процесс», но любительские кадры показывают пламя ...

Клип «Сиськи» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности

02.09.2016
Шнур «наехал» на Путина.  «И санкции ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...