Голову Пентагону Остіна виписали з лікарні

Міністра оборони США Ллойда Остіна виписали з лікарні в понеділок, 15 січня. Поки що він працюватиме з дому. Про це повідомляє пресслужбу Пентагону.

«Він має повний доступ до необхідних засобів захищеного зв’язку», — зазначається в повідомленні.

Зі свого боку лікарі голови Пентагону заявили, що стан Остіна покращився за час його перебування в лікарні, і його сили відновлюються.

«Під час перебування в госпіталі він пройшов серію медичних тестів і обстежень, а також отримав нехірургічну допомогу для розв’язання своїх медичних проблем, зокрема для усунення тривалого болю в нозі», — розповіли лікарі.

Остіна виписали додому із запланованою фізіотерапією і регулярним спостереженням. 

Лікарі також заявили, що рак передміхурової залози Остіна вилікували на ранній стадії, і прогноз для нього чудовий. Подальше лікування раку не планується, крім регулярного спостереження після простатектомії.

Нагадаємо, після скандалу, який вибухнув у США, через затримку повідомлень про госпіталізацію міністра оборони Ллойда Остіна, речник Пентагону генерал Патрік Райдер 9 січня зробив офіційну заяву, у якій детально розкрив розвиток подій.

Фактично весь час, який пішов на лікування міністра відомство перебувало під управлінням — або його особистим, або заступниці, яка була наділена відповідними повноваженнями. Але ситуацію роздмухують Трамп і його соратники, адже в цьому році вибори і їм треба послаблювати свого конкурента всілякими методами.

«22 грудня, міністр оборони Ллойд Остін пройшов планову медичну процедуру в Національному військово-медичному центрі імені Волтера Ріда. Під час процедури та під час перебування в лікарні він передав оперативні повноваження заступнику міністра оборони», — зазначив Райдер.

За його словами, наступного дня після процедури Остін повернувся додому та продовжував працювати звідти протягом різдвяних свят.

«Ввечері 1 січня він почав відчувати сильний біль і був доставлений каретою швидкої до Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда, де його госпіталізували у відділення інтенсивної терапії. Він був при свідомості, але відчував неабиякий біль. Того вечора він пройшов обстеження та огляд лікарів», — зазначив Райдер.

Вже 2 січня на підставі медичних рекомендацій окремі повноваження міністра оборони були передані заступниці міністра оборони Кетлін Гікс.

«Персонал міністра оборони й заступника, а також Об’єднаний комітет начальників штабів були повідомлені про те, що передача відбулася за допомогою регулярних процедур електронного сповіщення», — зауважив Райдер. Керівник апарату міністра оборони оповістив Білий дім про госпіталізацію Ллойда Остіна 4 січня.

«Керівник апарату міністра оборони був хворий на грип, що спричинило затримку цих повідомлень. Зараз ми розглядаємо, як ми можемо вдосконалити ці процедури сповіщень, включно зі сповіщенням Білого дому та Конгресу», — зауважив речник Пентагону.

За його словами, в другій половині дня 4 січня заступник міністра та керівник апарату міністра оборони негайно взялися за підготовку публічної заяви та звернення до Конгресу. Однак того ж дня їх було поінформовано, що міністр готується відновити повний зв’язок і відповідні оперативні обов’язки в п’ятницю, 5 січня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

7 заброшенных суперпроектов СССР (видео)

18.11.2015 - 14:36
Немало лет прошло после развала СССР, но масштабы проектов поражают до сих пор… Союз мог себе позволить, за счет благосостояния граждан, воплощать в реальность грандиозные суперпроекты, которые не каждый человек ...

В Китае построили королевство из песка: видео

13.08.2017
В китайской провинции Шэньси создана ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...

«Шахтер» снял видео об игре с казаками на Донбасс-Арене под флагом Украины

22.12.2017
Исполнительный продюсер студии анимации Baraban ...