Голова Закарпатської облради склав повноваження

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко подав у відставку. Про це він сказав під час 11 сесії облради.

«Щоби не було ніяких політичних маніпуляцій… згідно частини 5-ї ст. 55 Закону України Про місцеве самоврядування я достроково припиняю повноваження голови Закарпатської обласної ради 8-го скликання без припинення повноважень депутата обласної ради», – заявив Чубірко і додав, що «іде працювати в зал».

Він нагадав, що наразі в обласній раді сформована нова політична більшість і передав головування своєму першому заступнику Андрію Шекеті.

25 листопада 2021 року Володимира Чубірка обрали головою Закарпатської обласної ради. На цій посаді він замінив представника партії Слуга народу, колишнього очільника Закарпатської ОДА генерала СБУ Олексія Петрова.

Чубірко також був головою облради з 31 жовтня 2014 по 1 грудня 2015 року та тричі обирався депутатом обласної ради.

Нагадаємо, 15 вересня депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що достроково припиняє повноваження заступника голови обласної ради 8 скликання. Відповідну заяву він вже подав на ім’я голови ради Вячеслава Соколового.

«Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного Гуманітарного штабу», — пояснив він у дописі.

Наразі Дмитро Чаленко повідомив, що повертається у бізнес. До 2020-го він очолював Вінницький олієжиркомбінат.

«Продовжуватиму свою діяльність за даними напрямами роботи, як радник голови обласної Ради на громадських засадах. Також продовжу активно займатись благодійністю та допомагати нашим захисникам і захисницям наближати Перемогу разом з командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу», — зауважив Дмитро Чаленко.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новый хит от исполнителя «Gangnam Style» (видео)

01.12.2015 - 16:23
В сети появился новый клип корейского хит-мейкера Psy, под названием «Daddy». Количество просмотров на данный момент составляет около 5 миллионов за прошедшие сутки с момента публикации. Вряд ли ему удастся ...

Индонезии понравились украинские «Буцефалы» и она увеличит заказ этих БТР: видео

30.12.2016
Минобороны Индонезии собирается увеличить закупку ...