Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій розповів про потужний прорив завдяки напрацюванням Уряду

 Держгеокадастр передає землю атовцям й ОТГ

Лише за перший тиждень лютого у Головному управлінні Держгеокадастру у Вінницькій області надано у власність учасникам АТО та родинам загиблих воїнів 207 земельних ділянок, тоді як за цей період загалом по державі передано 633 ділянки.

Робота Головного управління не обмежуються пошуком землі для захисників. Також співробітники Держгеокадастру долучаються до виконання завдань щодо передачі у комунальну власність 34 ОТГ Вінниччини земель сільськогосподарського призначення, які належать державі. Протягом декількох місяців об’єднаним територіальним громадам передадуть 34 тисячі гектарів.

«Хочу нагадати, що курс на децентралізацію було проголошено президентом Петром Порошенко і прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом ще до обрання їх на посади. Курс не змінено… Децентралізація залишається пріоритетною програмою держави, яка передбачає передачу ключових повноважень на місця. І голови ОТГ розуміють переваги, тому завжди чую від них слова подяки Уряду і особисто його голові», – зазначає голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Меморандум про співпрацю з ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області підписали представники всіх 34 об’єднаних територіальних громад. Він передбачає інвентаризацію ділянок, які мають змінити форму власності. Першими – у березні – мають отримати землю Барська, Брацлавська та Вороновицька громади.

«Метою укладання меморандуму є передача цих земель в комунальну власність територіальних громад. Сподіваюсь, що такий крок стане черговим стимулом для інших громад не відставати та починати об’єднавчий процес. Уряд виконує свої плани та обіцянки, і сьогодні всі можуть у цьому переконатися. Передача землі – це одна з практичних переваг децентралізації та стимул до формування нових об’єднань в області», – підкреслив Валерій Вікторович.

За словами очільника області, про необхідність децентралізації В. Гройсман наголошував, ще коли обіймав посаду міського голови Вінниці, підкреслючи, що цей шлях є нагальним.

«Нині ідеї втілюються попри намагання деяких політиків встромляти палиці в колеса та їхні популістські заяви. Сподіваюся, що в кожному селі, селищі чи місті підтримають ідею, зрозуміють її сутність, що дасть змогу швидше реалізовувати замислені Урядом реформи щодо децентралізації», – додав керівник облдержадміністрації.


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Боец АТО показал видео успешной операции по ликвидации террористов в тылу ДНР

25.05.2017 - 14:05
Боец АТО «Белый хозяин» (НГУ, «Донбасс») воюет все 3 года российско-украинской войны. Из сообщений в твитере мы знаем, что в последнее время его группа стоит на блокпосту где-то в районе ...

Надежда Савченко сразила своим новым внешним видом: видео

12.03.2017
Накрасила губы, уложила прическу и ...

Вот как нужно мыть посуду

29.11.2015
А вы умеете мыть посуду? ...