Голос Путіна розповів, як підробляти голоси – в тому числі глав держав

У соцмережах з’явився ролик про російську технологію з синтезування голосів, де російський президент Путін розповідає, як підробити і фальсифікувати голос будь-кого.

«Шановні громадяни Росії! Дорогі друзі. Сьогодні я хотів би вам розповісти про одну дуже перспективну технологію. Наші інженери навчили нейронну мережу говорити різними голосами».  

Також у ролику відтворюються голоси Ксенії Собчак та Володимира Познера.

«Тепер абсолютно будь-який голос можна скопіювати і промовити ним що завгодно. Це насправді дивовижно, хоча й трохи страшно» – говорить голос Познера.

Голос Путіна у ролику застерігає, що технологія відкриває великі можливості для фальсифікацій. «Фактично з нею можна підробити будь-яку розмову. Навіть якщо йдеться про президента країни. Це здатне викликати серйозні політичні наслідки», – говорить голос російського президента.  

Як відомо, вчора випускник школи КДБ, народний депутат Андрій Деркач оприлюднив плівки з фейковими розмовами Порошенка, Байдена і Путіна. 


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В пустыне Сахара выпал снег: фото, видео

07.02.2018 - 12:13
Уникальное природное явление уже второй раз в этом году произошло в Сахаре. В крупнейшей пустыне снова, как и 7-го января, впал снег. Припорошенные снегом песчаные дюны опубликованы Daily Express. Они ...

Собакообразное Нечто

10.01.2016
На видео животное, которое мы ...

Покушение на Мосийчука: появилось видео момента взрыва

26.10.2017
Появилось видео момента взрыва, которым ...