Гол Довбика вивів Жирону на перше місце в Примері

Сьогодні Жирона в іспанській Примері перемогла з рахунком 5:3 Мальорку. Це дозволило команді вийти на перше місце в турнірній таблиці!

Ще не зіграли свої матчі Реал і Барселона, які в разі перемог обійдуть Жирону, але для команди наших Циганкова і Довбика — це в будь-якому випадку успіх.

Тим паче, що українці на видних ролях у команді. Довбик сьогодні взагалі і гол забив (з пенальті), і результативний пас віддав! Артем в цьому сезоні має вже в своєму активі чотири бали — 2 голи і два паси. Це сьомий результат у лізі! У Циганкова два бали — гол і пас (42 місце).

Додамо, що в поточній грі Жирона вже на 57 хвилині зробила рахунок 5:1. Після цього наших хлопців замінили, щоб відпочили. Два м’ячі Мальорка відіграла вже в останні хвилини матчу.