Главу Пентагона Остіна невідкладно госпіталізували

Міністра оборони США Ллойда Остіна у неділю, 11 лютого, госпіталізований через проблеми з сечовим міхуром. Усі керівні структури держави проінформовані про ситуацію, повідомив прессекретар Пентагону Пет Райдер.

За його словами, 11 лютого близько 14:20 за Вашингтоном, охорона Остіна доправила його в Національний військово-медичний центр Волтера Ріда для обстеження у зв’язку з симптомами, що вказують на невідкладні проблеми із сечовим міхуром.

Заступник міністра оборони, голова Об’єднаного комітету начальників штабів, а також Білий дім і Конгрес, проінформовані про ситуацію.

«На даний момент міністр зберігає функції та обов’язки свого офісу. Заступник секретаря готовий узяти на себе функції та обов’язки міністра оборони, якщо це буде потрібно. Секретар Остін прибув до шпиталю, маючи при собі нетаємні та секретні системи зв’язку, необхідні для виконання його обов’язків», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Остін має особисто очолити засідання контактної групи у форматі Рамштайн, що відбудеться 14 лютого в Брюсселі.

Що було раніше

Нагадаємо, Остіна виписали з лікарні в понеділок, 15 січня. Тоді лікарі голови Пентагону заявили, що стан Остіна покращився за час його перебування в лікарні, і його сили відновлюються.

«Під час перебування в госпіталі він пройшов серію медичних тестів і обстежень, а також отримав нехірургічну допомогу для розв’язання своїх медичних проблем, зокрема для усунення тривалого болю в нозі», — розповіли лікарі.

Остіна виписали додому із запланованою фізіотерапією і регулярним спостереженням. 

Лікарі також заявили, що рак передміхурової залози Остіна вилікували на ранній стадії, і прогноз для нього чудовий. Подальше лікування раку не планується, крім регулярного спостереження після простатектомії.

Нагадаємо, після скандалу, який вибухнув у США, через затримку повідомлень про госпіталізацію міністра оборони Ллойда Остіна, речник Пентагону генерал Патрік Райдер 9 січня зробив офіційну заяву, у якій детально розкрив розвиток подій.

Фактично весь час, який пішов на лікування міністра відомство перебувало під управлінням — або його особистим, або заступниці, яка була наділена відповідними повноваженнями. Але ситуацію роздмухують Трамп і його соратники, адже в цьому році вибори і їм треба послаблювати свого конкурента всілякими методами.

«22 грудня, міністр оборони Ллойд Остін пройшов планову медичну процедуру в Національному військово-медичному центрі імені Волтера Ріда. Під час процедури та під час перебування в лікарні він передав оперативні повноваження заступнику міністра оборони», — зазначив Райдер.

За його словами, наступного дня після процедури Остін повернувся додому та продовжував працювати звідти протягом різдвяних свят.

«Ввечері 1 січня він почав відчувати сильний біль і був доставлений каретою швидкої до Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда, де його госпіталізували у відділення інтенсивної терапії. Він був при свідомості, але відчував неабиякий біль. Того вечора він пройшов обстеження та огляд лікарів», — зазначив Райдер.

Вже 2 січня на підставі медичних рекомендацій окремі повноваження міністра оборони були передані заступниці міністра оборони Кетлін Гікс.

«Персонал міністра оборони й заступника, а також Об’єднаний комітет начальників штабів були повідомлені про те, що передача відбулася за допомогою регулярних процедур електронного сповіщення», — зауважив Райдер. Керівник апарату міністра оборони оповістив Білий дім про госпіталізацію Ллойда Остіна 4 січня.

«Керівник апарату міністра оборони був хворий на грип, що спричинило затримку цих повідомлень. Зараз ми розглядаємо, як ми можемо вдосконалити ці процедури сповіщень, включно зі сповіщенням Білого дому та Конгресу», — зауважив речник Пентагону.

За його словами, в другій половині дня 4 січня заступник міністра та керівник апарату міністра оборони негайно взялися за підготовку публічної заяви та звернення до Конгресу. Однак того ж дня їх було поінформовано, що міністр готується відновити повний зв’язок і відповідні оперативні обов’язки в п’ятницю, 5 січня.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017 - 20:53
Журналисты обратили внимание на несколько странноватую походку президента России Владимира Путина на красной ковровой дорожке во Дворце Независимости в Минске. Присмотревшись, они сделали вывод, что причина в высоких каблуках, которые ...

Как сделать матовое стекло прозрачным

15.11.2015
Случается, что очень нужно посмотреть ...