Глава МЗС Чехії назвав Росію лицемірною

Дружня Україні Чехія відреагувала на чергову ракетну атаку фашистської Росії по Україні. Глава МЗС Ян Ліпавський звинуватив РФ у лицемірстві, А також заявив, що підтримка України не припиниться.

«Лицемірна Росія. Вона звинувачує інших у геноциді, а сама знову бомбить цивільні об’єкти в Україні та вбиває невинних», – зазначив міністр у своєму Twitter (Х).

За його словами, Росія хоче, «щоб ми втомилися від війни і махнули рукою на українців».  Але, запевнив Ліпавський, цього не станеться «ні цього року, ні будь-коли».

Нагадаємо, на екстреному засіданні Ради Безпеки ООН, яке ініціювала фашистська РФ після подій 30 грудня у Бєлгороді, не був присутній постійний представник Чехії.

Про це тоді одразу попередив міністр закордонних Чехії Ян Ліпавський.

«Ми не дозволимо Росії викликати нас будь-куди», — заявив Липавський на своїй сторінці в соцмережі Х (колишній Twitter). Він наголосив, що Чехія буде присутня лише на засіданні РБ ООН для обговорення закінчення війни, що Росія розв’язала і веде проти України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака изобретательно выбралась из закрытого вольера (видео)

23.05.2016 - 01:01
Если жаждешь свободы, то ничто тебя не остановит на пути к ней. На видео забавный песик, закрытый в вольере со своими сородичами, не смирился с заточением и противоестественным, как для ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...

Надежда Савченко сразила своим новым внешним видом: видео

12.03.2017
Накрасила губы, уложила прическу и ...