Гітарист Ел Ді Меола переніс інфаркт прямо на сцені

Американський гітарист Ел Ді Меола, лауреат багатьох нагород, переніс серцевий напад під час виступу в Румунії. Про це повідомляє The Associated Press із посиланням на представників клініки.

Музикант перебуває у стабільному стані. У заяві лікарні йдеться, що він був госпіталізований до кардіологічного відділення, де проходить лікування від інфаркту міокарда з елевацією сегмента (STEMI).

Фотограф Драгош Крістеску, який був присутній на концерті, розповів, що бачив, як Ді Меола під час виступу схватився за груди, і що гітарист насилу зійшов зі сцени. Інші два учасники тріо Ді Меоли продовжували грати ще кілька хвилин, поки не оголосили, що виступ буде перервано.

У свою чергу Ел Ді Меола подякував шанувальників за слова підтримки, додавши, що змушений скасувати виступи до кінця 2023 року.

«На жаль, я зіткнувся із медичною ситуацією, яка вимагає часу, вільного від виступів і гастролей. Я хочу запевнити вас, що я отримую найкращий догляд, і я повністю відданий справі повного одужання», — йдеться у повідомленні артиста.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Француз показал китайцам уникальную выставку скульптур шоколада: видео

17.12.2016 - 23:46
Что означают реки и армии из шоколада, узнали жители 2-миллионного Чанчуня. В этом китайском городе выставлена экспозиция из около 700 скульптур. Шоколадную терракотовую армию, Будду, львов, драконов и Эйфелеву башню ...

Динамо разгромило Александрию: видео голов

10.09.2017
Киевское «Динамо» добыло уверенную победу ...

Как правильно помыть кота

24.08.2016
Каждая попытка искупать кота заканчивается ...