Генштаб заявив про великі втрати примусово мобілізованих окупантів

Щодня в ході бойових дій гинуть близько сімдесяти мешканців Луганська та околиць, яких примусово мобілізували російські окупанти. Щоб зменшити деморалізуючий ефект на населення, так зване «міністерство» «державної» безпеки квазіутворення ЛНР наполягає на кремації покійників.

Крім того, так чи інакше, але окупанти наказують ритуальним службам на похоронних процесіях дозволяти присутність не більше шести чоловік. Таким чином, похорони не так сильно впадають у вічі.

Про це в вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин тридцятого квітня, серед іншого, розповів Генеральний штаб Збройних сил України.

Окремо ГШ ЗСУ на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» вказав, що з початку широкомасштабного вторгнення (з 24 лютого 2022 року по 30 квітня 2023-го) тільки ліквідовано 190510 окупантів. З них 470 за вчора.

Останнім часом ця цифра була на 2-3 сотні більшою, в середньому приблизно сімсот «двохсотих» інтервентів на день. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Странное противостояние iPad и пулемёта M134 Minigun

02.12.2015 - 13:00
Ведущие YouTube-канала FullMag, специализирующегося на показательных «расстрелах» различной цифровой техники из огнестрельного оружия, выпустили новый видеоролик. На этот раз видеоблогеры расстреляли планшетный компьютер iPad из пулемёта M134 Minigun калибра 7,62×51 ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015
Давно подмечено, что домашние животные ...