Генштаб зафіксував успішні наступальні дії ЗСУ під Бахмутом

На Бахмутському  напрямку минулої доби російські окупанти безуспішно намагався відновити втрачене положення в районі нещодавно звільненого села Андріївка південніше Бахмута.

Попри це бійці Сил оборони продовжували наступальні (штурмові) дії, завдаючи інтервентам втрат в живій силі та техніці, закріплюючись на зайнятих рубежах та виснажуючи ворога.

Про це в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом, телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення західних OSINT-дослідників та воєнних блогерів:

«ЗСУ очистили і зараз контролюють всю територію біля залізничних колій на схід від Кліщіївки (нещодавно звільнена). У деяких місцях вони вже встигли пройти повз залізничні колії та просунутися на кілька сотень метрів на схід».

Це показано на оприлюдненій мапі, де звільнені території зафарбовані блакитним та фіолетовим кольорами.

Також видно, що залізниця північніше Кліщіївки та південніше Андріївки перебуває в «сірій» (нічийній) зоні (позначена білим кольором), тобто окупанти її вже залишили.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015 - 20:04
А Вы видели как распускается роза? Предлагаем посмотреть замедленную видео-съемку этого захватывающего процесса. ...

В Киеве произошла массовая драка футбольных ультрас: видео

12.08.2017
Вечером 11 августа после футбольного ...