Генштаб проводить масштабну ротацію на фронті

На фронті триває планова ротація підрозділів, які з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну виконували завдання в районах бойових дій. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Фактично мова про відправку на фронт тих військових, що постійно перебували в тилу. А у нас при тому, що в лавах було близько мільйона людей, воювали 300 тисяч…

Попри те, що російські окупанти продовжують тиснути на багатьох напрямках, знайдені можливості для почергової відправки бригад на відпочинок, – йдеться у повідомленні.

У Генштабі запевнили, що водночас вживається комплекс заходів з метою посилення бригад, які продовжують виконувати бойові завдання на фронті.

Таке рішення вдалось ухвалити, зокрема і після перегляду чисельності певних підрозділів, які не беруть участі у бойових діях. Вивільнені тисячі військовослужбовців були спрямовані до бойових частин. Цей процес триватиме і далі, – додали військові.

Напередодні Верховна Рада схвалила постанову, яка зобовʼязує уряд розробити законопроєкт про ротацію військових на фронті. Також Кабмін виділив додаткові одноразові виплати у розмірі 70 тисяч гривень для бійців ЗСУ за кожні 30 днів на передовій.

Також вчора Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт про мобілізацію. Документ набере чинності через місяць після того, як його підпишуть спікер парламенту та президент.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россиянин на Bentley застрял в песке на британском пляже

01.11.2015 - 13:50
А был ли в багажнике мешок картошки? ...

Куцка забил Галатасараю с 51-го метра: видео гола

02.04.2018
В матче чемпионата Турции между ...

Как покрасить кожаную сумку

01.11.2015
Видео-урок о том, как покрасить ...