Генсек НАТО прибув з неоголошеним візитом до Києва

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг прибув з неоголошеним візитом до Києва і зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.

«Радий вітати в Україні генерального секретаря НАТО, радий нашій змістовній розмові. Сьогодні це вже розмова де-факто союзників, і питання часу, коли Україна де-юре стане членом Альянсу. Ми робимо все, щоб наблизити цей час. Україна вже захищає спільний простір свободи, що об’єднує всіх членів НАТО, і перемога України у цій неспровокованій та злочинній війні, яку розв’язала Росія, гарантовано забезпечить довгострокову безпеку та мир, і не лише для нашої держави, а для всього континенту», – заявив Зеленський на спільній пресконференції.

Він подякував партнерам за допомогу та підкреслив, що результати співпраці з НАТО очевидні. Зокрема, створені й успішно діють танкова, авіаційна та інші коаліції, які посилюють захист України.

Зеленський додав, що з генсеком НАТО обговорив усі ключові оборонні питання, які потребують уваги, ситуацію на полі бою та потреби ЗСУ.

«Упевнений, ми можемо і надалі тиснути на агресора так, щоб Росія лише відступала і втрачала», – наголосив президент.

Раніше Єнс Столтенберг наголосив, що швидкого закінчення війни в Україні не буде. А, отже, західні країни мають бути до цього готовими.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пентагон показал видео ракетного удара Томагавками по Сирии

14.04.2018 - 22:21
Появилось еще одно видео нанесения удара по сирийским объектам со стороны США, Британии и Франции.  Министерство обороны США опубликовало видео запуска одной из ракет Томагавк с ракетного крейсера USS Monterey, ...

Усик против Бриедиса: видео боя онлайн

28.01.2018
В Латвии начался объединённый бой ...

Появилось видео Саакашвили с Трампом

11.11.2016
Михаил Саакашвили, который начал в ...