Генсек НАТО прибув з неоголошеним візитом до Києва

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг прибув з неоголошеним візитом до Києва і зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.

«Радий вітати в Україні генерального секретаря НАТО, радий нашій змістовній розмові. Сьогодні це вже розмова де-факто союзників, і питання часу, коли Україна де-юре стане членом Альянсу. Ми робимо все, щоб наблизити цей час. Україна вже захищає спільний простір свободи, що об’єднує всіх членів НАТО, і перемога України у цій неспровокованій та злочинній війні, яку розв’язала Росія, гарантовано забезпечить довгострокову безпеку та мир, і не лише для нашої держави, а для всього континенту», – заявив Зеленський на спільній пресконференції.

Він подякував партнерам за допомогу та підкреслив, що результати співпраці з НАТО очевидні. Зокрема, створені й успішно діють танкова, авіаційна та інші коаліції, які посилюють захист України.

Зеленський додав, що з генсеком НАТО обговорив усі ключові оборонні питання, які потребують уваги, ситуацію на полі бою та потреби ЗСУ.

«Упевнений, ми можемо і надалі тиснути на агресора так, щоб Росія лише відступала і втрачала», – наголосив президент.

Раніше Єнс Столтенберг наголосив, що швидкого закінчення війни в Україні не буде. А, отже, західні країни мають бути до цього готовими.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016 - 03:00
Зверьку так понравилось спать на пледе, что он не поддается ни на уговоры, ни попытки насильно его оттуда убрать. Реакция белки не поддается никакому описанию, это надо видеть, благо видео ...

Зафиксирована эффективная работа «третьей силы» на Светлодарской дуге: видео

14.06.2018
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...

В Ростове прогремел взрыв: видео

06.04.2017
Утром 6 апреля произошел взрыв ...

В Танзании гепард проник в машину с туристами: видео

31.03.2018
Сафари-прогулки по африканской саванне являются ...