Генсек НАТО допустив захоплення Бахмута

Не можна виключати того, що найближчими днями Бахмут впаде. Заявивши таке сьогодні на зустрічі міністрів оборони країн ЄС у Стокгольмі, генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг констатував очевидне.

Але, оскільки це твердження є актуальним щонайменше місяць, тому нікому не радимо «вангувати». Хоча б тому, що минулими вихідними чисельні проукраїнські експерти були впевненими, що ЗСУ вже залишили Бахмут…

Важливіші інші меседжі від очільника НАТО. Перший: окупація Бахмута не обов’язково буде відображати переломний момент у війні. Другий: «Це лише підкреслює, що ми не повинні недооцінювати Росію. Ми повинні продовжувати підтримувати Україну».

Друга теза Столтенберга – це прямий докір самому собі і західним союзникам, які фактично проспали великий зимовий наступ російських окупантів, а прокинулися лише після того, як впав Соледар і стало зрозуміло, що може впасти і Бахмут.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» оприлюднив більш цікаву річ – реальний стан справ у Бахмуті за даними англомовних воєнних блогерів і OSINT-дослідників:

«В Бахмуті ситуація за ніч особливих змін не зазнала, майже всюди позиційність, але є просування у вагнерів, так само і у нас. Ситуація на південь від Бахмуту особливих змін не зазнала. Район Квадратів та Будьонівки — також без змін. Забахмутка захоплена (загарбникми) повністю.

Ситуація на півночі трішки дивна. ЗСУ облаштували серйозні укріпрайони та намагались атакувати вже від них, є просування на декілька сотень метрів. В свою чергу, групи ПВК Вагнера змогли захопити повністю район Ільйінівки».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016 - 02:00
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина в жилетке ДПС и полицейской фуражке регулировал движение в Москве. По словам водителей, он якобы сигнализировал, что нужно остановиться.  В полиции Москвы заявили, что не ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...

Интернет взорвало видео эволюции купальников на симпатичной обнаженной девушке

26.07.2016
Шикарный трехминутный ролик от портала Mode продемонстрировал, как за ...