Генерал США Ходжес розповів, які міста ЗСУ звільнять після Херсона

Колишній командувач військ США в Європі, генерал у відставці Бен Ходжес — фахівець і оптиміст. У себе в Twitter він дав прогнози щодо подальшого просування ЗСУ.

На його думку, є реальні речі, які послаблять оборону окупантів та вплинуть на подальшу деокупацію. А вона буде відбуватися в напрямку Маріуполя і Мелітополя, після чого прийде черга Криму. Назвав Ходжес і строки.

«HIMARS скоро стрілятимуть з Херсона. Підступи до Криму в межах досяжності. Це послабить російську оборону, у той час як «ліве крило» контрнаступу до січня візьме Маріуполь та Мелітополь. Потім починається вирішальний етап кампанії…звільнення Криму», — зазначив Ходжес.

Також він зазначив, що важливу роль може відіграти надання Україні далекобійних ракет ATACMS, які дозволять нашим військам завдавати ударів по російських військових базах у тимчасово окупованому Криму з Херсона.

Додамо, що про це Ходжес також говорив в інтерв’ю «Радіо Свобода», опублікованому 8 листопада. Але це було до звільнення Правобережжя Херсонщини.

Військовий відповів так на запитання, чому він вважає, що Україна зможе деокупувати це місто протягом наступних двох місяців, тоді як Росія витратила значно більше часу та сил на його окупацію.

«Згадайте, коли росіяни атакували Маріуполь, які були обставини? Це були українські воїни, котрі захищали Батьківщину. Вони (захисники Азовсталі — ред.) були звідти. І тому у вас є воля до боротьби, моральний фактор, якщо хочете, рішучість солдатів, які захищають свій дім. Будь-які російські війська, які є в Маріуполі, нічого не захищають. Ніхто з них не хоче там бути. Вони побачать, що опинилися у пастці спиною до Азовського моря, а це зовсім інший збіг обставин», — пояснив він.

Екс-командувач Сухопутних військ США в Європі наголосив, що він не применшує викликів, які стоять перед Україною щодо звільнення своїх територій, але ЗСУ мають вищу мотивацію, ніж російські окупанти.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016 - 01:21
Во дает. Пропаганда Кремля разъела еще одного артиста… Певица Земфира на концетре в Вильнюсе прямо со сцены неадекватно отреагировала на людей, которые в зале держали в руках флаги Украины. Дама заявила, что ...

В Венесуэле упал огромный огненный шар: опубликовано видео

10.02.2019
У венесуэльского города Валенсия «приземлился» ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...

Как правильно помыть кота

24.08.2016
Каждая попытка искупать кота заканчивается ...