Генерал СБУ, выдвигавший требования Януковичу, наехал на Урганта и Задорнова

vovkГенерал СБУ Василий Вовк, который в первые дни Евромайдана обратился с требованиями к Януковичу, на днях разослал в СМИ свой ответ на высказывания об украинцах сатирика Михаила Задорнова и ведущего ТВ Ивана Урганта. Предлагаем Вашему вниманию текст его обращения без купюр.

Про нібито росіян, розум яких затьмарили їх нібито захмарна суперпопулярність і гіперталановитість, а наслідком стали дійсно шовінізм та імперські амбіції – тобто про Зад…… і ..Ганд(т)…

«…Російський гуморист Михайло Задорнов,  назвавши українців «єврохохлами» образив почуття національної гідності українців. Так прокоментував антиукраїнські висловлювання Задорнова  речник МЗС Євген Перебийніс, повідомляє «Радіо Свобода». Разом з тим він зазначив, що для Задорнова було би «забагато честі», якби на його образи відреагувало Міністерство закордонних справ України.

«Для пана Задорнова було би забагато честі, якби на нього реагувало ціле МЗС. Але, як громадянин, я можу сказати, що навіть таким, так би мовити, сатирикам, треба уважно стежити за межею, яка відділяє гумор від образи цілого народу», — зазначив Перебийніс. За його словами,  висловлювання Задорнова на адресу українців викликають «огиду»  у громадян України.  Як відомо, раніше в ефірі російського «Радіо Неформат» Задорнов поцікавився, чи «не розбігся» ще в Україні «євромайдан із єврохохлами».

Українська правда. 06.01.13р.

Погоджуючись з речником МЗС,  хотілось би внести деякі уточнення і доповнення, а саме.

Яке відношення до Росії і до росіян має Зад__орнов Міша?

Народився у Прибалтиці. Батько – Микола Павлович Задорнов,  мати  — Олена Мельхіорівна  Матусевич. Ніхто не буде заперечувати, що національність Миші, в усякому разі, не «повний» росіянин. Чому ж тоді він прокис шовінізмом?  Як на мене, це імідж, який дозволяє отримувати дивіденди,  сліпо переступаючи через совість і людську гідність.

Інформація з відкритої багатомовної  вікі-енциклопедії:

«В 1993 году Михаил Задорнов получил квартиру в «номенклатурном доме» для высокопоставленных чиновников по адресу: Москва, Осенняя ул., 4/2, где были также квартиры Б. Н. Ельцина, В. С. Черномырдина, А. В. Коржакова и др. Александр Коржаков писал в своей книге «Борис Ельцин: от рассвета до заката»:

    «Нашим соседом по дому стал писатель-сатирик Михаил Задорнов. Его дружба с Ельциным завязалась ещё в Юрмале, во время отдыха. Миша умел развеселить Бориса Николаевича: потешно падал на корте, нарочно промахивался, острил. И вот так полушутя вошёл в доверие… После отпуска мы продолжили парные теннисные встречи. И вдруг Задорнов потихонечку ко мне обратился: «Саша, я узнал про новый дом. А у меня очень плохой район, в подъезде пьяницы туалет устроили. Этажом выше вообще алкоголик живёт. Возьмите к себе». Мы взяли…»

Зад__орнов не є представником чи прихованим рупором «Кремля», він одна з багатьох шісток грошовитих російських комуністів, які на чолі з вічним кандидатом в Президенти Зюгановим процвітають за рахунок чи за згодою, мабуть таки, його любимого… Кремля.

Зад__орнов на виборах до Держдуми у 2011 році підтримав комуністів, а в 2012 році голосував за кандидата в Президенти Гену Зюганова. У 2011 році він уже де-юре став членом Комуністичної партії Російської Федерації.

Що ми, українці (Табач…ів, Колесник…их, Коліснич…ів і Ко /всього понад половини парламенту/ не враховувати), могли очікувати від оцього незрозумілого утворення?

При цьому не виявляється за можливе обійти увагою «великого русского  Ваню-гаспадина» Ур__ган(д)__та,  який рубає українців, не виходячи з кухні. Тим, хто захищає його під будь-яким приводом,  пропоную в російському ефірі розповісти правду про Крути і Конотоп…

Іван Андрійович Ургант народився 16 квітня 1978 року в Ленінграді. Мати – актриса Валерія Кисельова, батько артист і телевізійний ведучий Андрій Ургант. Внук акторів – Ніни Ургант і Льва Міндлера.

Порада «уже великому росіянину» Івану: Молодий ще коментувати історію народів, у Союзі яких ти прожив тільки 13 років!

І ще: Давайте хоча би деколи можливість говорити про Росію і її стосунки з іншими країнами, про росіян і їх стосунки з іншими народами – дійсно представникам нації, не обов’язково етнічним росіянам (але Жириновського не враховувати).

Слава Україні!

Василь ВОВК


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

  1. Надія  |  9 января 2014 в 22:06

    Повністю підтримую!

Video >>

В Луганске взорвали полковника Олега Анащенко: видео

04.02.2017 - 10:15
Похоже, череда «загадочных» смертей среди лидеров боевиков продолжается. Утром 4 февраля примерно в 7.50 в центре Луганска взорвался внедорожник Toyota. По официальным данным «властей» ЛНР, погибли главарь «народной милиции» Олег ...

На свадьбе у чиновника жестоко избили телеведущую, видео

19.02.2018
На свадьбе харьковского чиновника уровня ...