Генерал СБУ: Кличко подставляют, а Евромайдан приватизирован Турчиновым

vovkНесколько дней назад «РЕАЛ» опубликовал полученное от бывшего генерала СБУ Василия Вовка письмо-обращение с требованиями к Виктору Януковичу (смотреть ниже). Сегодня же мы получили от него нижеследующее открытое обращение к соотечественникам.

Приводим часть из него, упуская абзац касающийся оценки Василием Вовком Майдана в областном центре:

ЄВРО (ДОЛАР) МАЙДАН

Шановні співвітчизники!

Я відношусь до усіх з однаковою повагою! Чи то регіонали, чи то опозиціонери – що ті, що інші тільки так себе називають, у кожного свої мета, мрія, наміри, вигоди тощо. Прикладів у мене достатньо. Але про головне!

Євромайдан у Києві приватизований, хто про це не знає, я доводжу до Вашого відома. Щоб виступити зі сцени на Майдані – потрібно платити Турчинову гроші – залежно від часу – від ста доларів до ста тисяч таких самих зелених, але ще потрібно йому подобатись! Під час виборів 2012 Турчинов за округ вимагав 2-3 мільйони доларів! Я відповідаю за свої слова.

Ніхто на Майдані не назвав людям конкретну мету – чому? Тому що не має такої? Заробляють хлопці гроші та політичний капітал. Це не стосується Кличка Віталія Володимировича. Тому що він один не знає про домовленості…

… Закликаю так звану опозицію скласти свої мандати і піти до людей, без «ксіви» народного депутата!

Назвали умову – відставку уряду Азарова – скажу Вам відверто – маразм! Хто підставляє Кличка?

Данное обращение генерала весьма неоднозначное и вызвало целый ряд вопросов, которые «РЕАЛ» и задал ему, позвонив на мобильный.

– В Киеве Майдан нынче понятие собирательное, люди ведь стоят сразу на нескольких площадях. О какой конкретно сцене говорите Вы?

– О той, что на Майдане Независимости.

– Честно говоря, тяжело себе представить, чтобы А. Турчинов требовал деньги за право выступить. Где и как это происходит? Разве он является организатором акции, чтобы руководить доступом к сцене?

– Где и как передаются деньги, скажу только в суде. Формально у «Евроомайдана» три лидера, а фактически организатором является Турчинов. Если ты хочешь выступить, то из штаба, расположенного в Доме профсоюзов тебя направят туда, где будешь решать финансовый вопрос. Понимаю, что мои слова выглядят слишком категоричными, и никто другой об этом вслух не говорит. Даже поясню почему… Каждый хочет примкнуть к одному из двух лагерей – власти или оппозиции. Всем так удобней. И власти, и оппозиции сейчас так удобно, поэтому хоть себя я и считаю оппозиционно настроенным, но говорю, что оппозиции в стране нет.

– Что Вы имеете в виду, задаваясь в своём обращении вопросом «кто подставляет Кличко»?

– Виталий Кличко, думаю, не понимает, что происходит. Отставка правительства во главе с Азаровым ровным счетом ничего не изменит.  Необходим самороспуск Верховной Рады, но оппозиционные депутаты не хотят сдавать мандаты, поэтому делают вид, что борются с властью и оперируют лишь лозунгами, ничего конкретного не предлагая.

P.S. «РЕАЛ» готов дополнить этот материал ответным словом Турчинова. На сайте указан электронный адрес, по которому с нами можно связаться. Ну и Виталий Кличко, по нашему мнению, понимает, что происходит. Сегодня он как раз потребовал роспуска ВР. А Евромайдан о своих тратах и пожертвованиях отчитывается на страничке в Фейсбуке.

Текст обращения Вовка с требованиями к Януковичу, опубликованный 2 декабря

Відкритий лист

 лідера громадської організації «15 ГРОМАДА» Василя Вовка щодо МАЙДАНУ-2013

Я і більшість членів нашої організації підтримують євроінтеграцію України, що давно зафіксовано відповідним Законом, прийнятим Верховною Радою. Тому підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом є кроком на виконання положень цього закону, а відступ від підписання – порушенням закону, за що ті чи інші особи повинні нести відповідальність.

Разом з тим ніхто нібито не заперечує необхідність підписання угоди з ЄС, хоча по фізіономіях більшості членів уряду, інших владних представників видно: вони усіма фібрами душі ненавидять Україну і українців та як відверті українофоби і русофіли не терплять руху держави України в Європу – до цивілізації.

Можновладці заявляють, що не готові до підписання угоди, оскільки Європа не хоче компенсувати ті втрати, які будуть наслідком дій Росії. І я впевнений, що потрібно передбачити всі ризики і бути готовими їх нівелювати чи то фінансово, чи то політично. Але ж де ви, донецькі хлопці, раніше були? Адже Президент України зупинився в останній момент, при цьому використав уряд для відводу підозр від себе.

Тому першою вимогою до влади (читай Президента) пропоную таку:

– терміново разом з представниками Євросоюзу визначити реально необхідний розмір фінансової допомоги Україні, зафіксувати відповідною угодою алгоритм її надання, та оприлюднити конкретну дату підписання угоди про асоціацію у першій половині 2014 року.

Лідери опозиції пропонують відправити у відставку уряд Азарова. Підтримую! Але хочу запитати: а хто увійде у наступний уряд? Думаєте, «парни молодые в донецких степях» закінчились? Наловлять ще не на один уряд.

Тому у мене більш розширена вимога (знову до Президента,  а до кого ж іще?):

– відправити у відставку уряд М. Азарова, а в новому уряді повинні буди представники усіх регіонів України – пора покласти край злочинному комплектуванню влади за територіальним принципом: 90 відсотків — для донецьких, 9 відсотків – для луганських, 1 відсоток – іншим, але тільки для тих, хто закоханий у донецький степ.

Третя вимога стосується вибіркового правосуддя, тому, на мою думку, потрібно її чітко поставити перед конкретною особою – Президентом України В.Ф.Януковичем:

– протягом трьох діб підготувати і підписати Указ про амністію Юлії Тимошенко та інших осіб, засуджених не стільки за злочини, скільки за політичні погляди. Хочу акцентувати ще раз увагу на тому, що для виведення такого Указу повністю у правове поле, необхідно внести невеликі зміни у підзаконні акти того ж таки Президента, що можливо зробити протягом одного дня – правники знають про що я кажу.

За період мітингування постраждало багато людей від незаконних дій міліції, які явно перевищили свої повноваження нанесенням тілесних пошкоджень людям, і що саме болюче – неповнолітнім дітям. Це є злочин, який при відомих обставинах кваліфікується за частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України: перевищення службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування, — карається позбавлення волі на строк від трьох до восьми років…».

У зв’язку з цим наступна вимога до влади (читай до Президента України, оскільки всі рішення приймаються або погоджуються ним):

– оприлюднити конкретні дані щодо порушених кримінальних проваджень за фактами перевищення службових повноважень міліціонерами, їх прізвища, імена, по батькові, займані або ті, що займались ними на момент вчинення злочинів, посади, місце роботи (підрозділ і регіон), а також опублікувати у засобах масової інформації фотокартки цих осіб.

Батьківщина повинна знати в обличчя цих «героїв»!

Враховуючи невелику складність таких справ, потягом місяця надіслати їх до суду, засідання яких  провести публічно із залученням громадськості.

Це не вичерпний список вимог українців-патріотів. Надсилайте нам свої пропозиції!

Слава Україні!!!


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

 1. Вова  |  7 декабря 2013 в 18:04

  Наверное этого Василия Вовка, в своё время Турчинов чем-то обидел, и ему надоело ездить в Ливадию в Черноморье. В общем, порядочные офицеры, и даже бывшие так не потсупают. Мусор из избы выносить на всеобщее обозрение – нельзя.

 2. Олена  |  8 декабря 2013 в 10:16

  Мені здається, що Вовк В. В. хоче заявити себе “месією”, третьою силою яка спасе Україну. Тільки погані дяді з регіонів і опозиції йому заважають. Згадується приказка про поганого танцора, якому я*ця заважають.

 3. Олена  |  8 декабря 2013 в 10:19

  Бред сивого коня!!!

 4. Активіст  |  8 декабря 2013 в 11:34

  Аналізуючи листи генерала, прихожу до висновку, що він цими листами вже “прикриває свій зад” перед переможцями: переможуть регіонали – скаже: я “воював”
  з Турчиновим, а переможе опозиція – скаже: я “воював” за Кличка. Досвідчений флюгер.

Video >>

В сети показали, как легко вдевать нитку в иголку: видео

06.04.2018 - 14:17
Любой, кто хотя бы раз брал в руки иголку с ниткой, скажет, как это нелегко — вдевать нитку в игольное ушко. Но снова нас спас Twitter — пользователь соцети Джон ...

ВСУ приняли бой с ДРГ террористов возле Песок, видео

22.02.2018
Военное телевидение Украины и волонтерский ...

Винницкий Щедрик покорил мир: видео

17.01.2017
Священник Вознесенского храма Винницы и ...