Генерал Міллі заявив, що очікує поразку росіян у Бахмуті

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі сьогодні у Брюсселі на пресконференції прокоментував битву в районі Бахмута.

Міллі назвав її найбільш масштабною за втратами станом на зараз. За його оцінками, українські сили не будуть відступати з міста.

«Найбільш динамічний зсув лінії фронту в обидва боки загалом відбувається в районі Бахмута. Українці змінюються, вони воюють в обороні; росіяни, насамперед група «Вагнера», нападають. Я б описав це як украй затяжну битву на виснаження з дуже високим рівнем втрат, особливо з російського боку», – зазначив Міллі.

Американський генерал додав, що битва за Бахмут відбувається без «хитромудрих маневрів», це «просто низка атак, багато артилерійського вогню з украй високим рівнем втрат у цьому конкретному районі».

«Скільки це буде тривати – сказати важко. Це триває вже кілька тижнів, і я вважаю, що триватиме, поки росіяни зможуть продовжувати (бій). Я не думаю, що українці просто зламаються й програють, вони продовжуватимуть бій», – сказав Міллі.

Також він запевнив, що США будуть стежити за тим, аби Україна мала достатньо засобів для подальших дій на полі бою.

Зазначимо, що в останні декілька днів Сили оборони демонструють успіхи в Бахмуті, відкинувши ворога на околицях міста, а також від трас на Костянтинівку і Слов’янск. Однак, є проблеми на півночі від міста, де ворог взяв під контроль Красну Гору.

Україна не буде здавати Бахмут. Це невеличке місто у Донецькій області — наша фортеця. Про це ще 3 лютого заявив президент Володимир Зеленський на прес-конференції за результатами саміту Україна — ЄС.

За словами глави держави, ЗСУ будуть й надалі боронити Бахмут, а якщо ми отримаємо обіцяну далекобійну зброю, то й не тільки Бахмут не здамо, а ще й почнемо звільняти наш Донбас.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Луганске взорвали полковника Олега Анащенко: видео

04.02.2017 - 10:15
Похоже, череда «загадочных» смертей среди лидеров боевиков продолжается. Утром 4 февраля примерно в 7.50 в центре Луганска взорвался внедорожник Toyota. По официальным данным «властей» ЛНР, погибли главарь «народной милиции» Олег ...

На Донбассе с воздуха уничтожили позиции российских оккупантов: видео

16.08.2018
Командир Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...

«Динамо» разгромило «Зирку» и лидирует в чемпионате: видео голов

11.08.2017
Киевское «Динамо» добыло четвертую победу ...