Генерал Ходжес заявив, що настав час надати Україні ракети ATACMS

Колишній командувач військ США в Європі генерал Бен Ходжес запевняє, що якщо Україна отримає від США ракети ATACMS, це дозволить вражати цілі в Криму та інші ключові позиції російської армії.

Його заяву наводить авторитетне американське видання Politico.

Правда, є зрушення у питанні можливих поставок американських танків Abrams. Джерела видання вважають, що їх можуть надати вже цієї зими. 

Американські танки влада України просить у Вашингтона хоча б в невеликій кількості, вважаючи, що отримання навіть 3-4 Abrams дозволить домогтися поставок німецьких танків Leopard-2.

ATACMS (Army Tactical Missile System) — оперативно-тактичний ракетний комплекс (ОТРК), призначений для поразки точкових цілей: командні пункти, пускові установки ракет, об’єкти ППО, вузли зв’язку, склади, що у глибині оборони противника. Запуск ракет здійснюється модернізованою пусковою установкою РСЗВ M270 та M142 HIMARS.

ATACMS може працювати в будь-яких погодних умовах та у будь-який час доби. ОТРК має ракету MGM-140B. Вона є оперативно тактичною ракетою зі збільшеною до 300 км дальністю польоту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016 - 18:31
Российские журналисты решили провести анализ неологизмов украинского языка и в качестве эксперта привели мнение беглого экс-премьера Николая Азарова. Это не шутка! В сюжете телеканала «Мир» Николай Янович рассуждает о том, ...

Гигантский 3-D принтер печатает дома целиком (видео)

25.10.2015
Big Delta представляет собой гигантский 3D ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...