Генерал Ходжес заявив, що настав час надати Україні ракети ATACMS

Колишній командувач військ США в Європі генерал Бен Ходжес запевняє, що якщо Україна отримає від США ракети ATACMS, це дозволить вражати цілі в Криму та інші ключові позиції російської армії.

Його заяву наводить авторитетне американське видання Politico.

Правда, є зрушення у питанні можливих поставок американських танків Abrams. Джерела видання вважають, що їх можуть надати вже цієї зими. 

Американські танки влада України просить у Вашингтона хоча б в невеликій кількості, вважаючи, що отримання навіть 3-4 Abrams дозволить домогтися поставок німецьких танків Leopard-2.

ATACMS (Army Tactical Missile System) — оперативно-тактичний ракетний комплекс (ОТРК), призначений для поразки точкових цілей: командні пункти, пускові установки ракет, об’єкти ППО, вузли зв’язку, склади, що у глибині оборони противника. Запуск ракет здійснюється модернізованою пусковою установкою РСЗВ M270 та M142 HIMARS.

ATACMS може працювати в будь-яких погодних умовах та у будь-який час доби. ОТРК має ракету MGM-140B. Вона є оперативно тактичною ракетою зі збільшеною до 300 км дальністю польоту.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Республики» в огне. Фантастический пожар в Донецке: видео, фото

16.08.2017 - 22:59
Расположенный на западной прифронтовой околице Донецка казенный завод химических реактивов за время российско-украинской войны видел всякое, прежде всего, из-за использования террористами в качестве базы огневых точек. Естественно, туда частенько прилетала ...

В Виннице сгорел трамвай: видео

20.12.2017
После пожара в трамвае винницкие ...

Автомобиль эвакуировали на обычной тачке (видео)

23.10.2015
Курьезный способ эвакуации авто удалось ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...