G7 відмовиться від спільного комюніке на саміті через Трампа

Країни «Групи семи» не планують погоджувати спільне комюніке під час саміту 15–17 червня в Канаді, щоб не провокувати конфлікт із президентом США Дональдом Трампом.

Як повідомляє Bloomberg, замість єдиного документа очікуються окремі заяви з різних тем.

Таке рішення ініціював господар саміту — канадський прем’єр Марк Карні. Він хоче уникнути ситуації 2018 року, коли Трамп відкликав свій підпис під документом через незгоду з коментарями Джастіна Трюдо.

Попри те, що комюніке G7 має символічний характер, воно зазвичай демонструє єдність лідерів. На жаль, на сьогодні її немає у питаннях підтримки України, кліматичної політики та прав людини. Нинішній президент США відкидає низку таких пріоритетів.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018 - 18:48
Рыбаки и любители необычного частенько «демонстрируют» фото и видео неких загадочных существ. Даже русалку фотографировали. На востоке Индонезии глава семейства больше думал о том, как прокормить родных, но улов его ...

Ляшко объявил о женитьбе: видео

09.04.2018
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...

Появилось видео особняка, в котором проживает Аваков

18.11.2016
Журналисты программы Схемы выяснили, где ...